Wpis z mikrobloga

nasze media często podają, że zagramy w el. z amatorami z Malty czy Macedonii. A czym oni się różnią od naszych amatorów z T-Mobile Ekstraklasy, którym płacą dziesiątki tysięcy za niezwykle marnej jakości widowisko? Jedni i drudzy są amatorami... a że nasi więcej zarabiają...
  • Odpowiedz
@terwer358: Kiedy w końcu przestaniecie wypisywać te brednie?! Zawodowa piłka nożna finansowana jest w 99% z "prywatnych" środków. Oczywiście są budowane orliki etc., ale nic mnie nie przekona, że większość dzieciaków woli pchać kulę czy podnosić sztangi niż pokopać piłkę z kolegami. Ciągły ból dupy, że to najpopularniejszy sport i piłkarze zarabiają za dużo. Widocznie opłaca się to właścicielom klubów i sponsorom!!! Jak np. zapaśnicy będą generować takie zyski zapewne
  • Odpowiedz
@OsgnistyRydwan: a te "prywatne środki" to że niby się biorą skąd? Że niby same się rodzą na grządkach u januszy? Płacisz za to w Biedronce, T-Mobile, Orange , Żywcu, Tyskie itd. Do tego pieprzony PZPN cały czas dostaje dofinansowanie z Budżetu i na szkółki i na inne takie - z twoich podatków.
  • Odpowiedz
W sezonie 1995/1996 Ligi Mistrzów Legia Warszawa doszła do 1/4 finału.

Ostatni występ polskiej drużyny był w sezonie 1996/1997. Obserwując poziom polskiej piłki, gdzie Legia remisuje u siebie z półamatorskim zespołem to nie wróżę prędkiego powrotu do LM.
  • Odpowiedz
@OsgnistyRydwan: W Warszawie wszystkie drużyny grają na miejskich stadionach, nie słyszałem o żadnym stadionie w Polsce zbudowanym z "prywatnych" środków więc przestań wypisywać takie pierdoły. Do tego właściciele Legii wystąpili w tym roku do miasta o całkowite zwolnienie z opłat za korzystanie z obiektu przy Łazienkowskiej
  • Odpowiedz
@OsgnistyRydwan: W Polsce mało który klub jest finansowany w 99% z prywatnych pieniędzy. Stadiony w większości miejskie, wysokie dotacje na działalność sportową, zaniżane kwoty dzierżawy obiektów należących do miasta, zaangażowanie policji w ochronę meczów, a w części klubów miasta posiadają spore udziały. Nie wspominam o takich perłach polskiego futbolu jak Zagłębie Lubin, które jest świetnym przykładem jak utopić miliony złotych.
  • Odpowiedz
Siatkówka, piłka ręczna, hokej na trawie - mocne reprezentacje z sukcesami, chociaż szkolenie młodzieży nadal niedoinwestowane. Ale nieeee, dalej dawajmy kasę na piłkarstwo, w końcu gdzie się chłopaki mają nauczyć jak układać włosy i robić sobie pedalskie dziary albo którą furę za kilkaset tysi wybrać do rozbijania się po mieście?
  • Odpowiedz
@terwer358: a mnie i wiekszosc polakow jebià pomniejsze nic nie znaczące na swiecie dyscypliny sportowe i tak jak ty jestem przeciwny jakiemukolwiek pompowaniu hajsu w sport, tak uwazam, ze jesli ma juz isc to tylko w pilke nozną.
  • Odpowiedz