Wpis z mikrobloga

@AirCraft:

Pragnę zwrócić uwagę na fakt, że mimo, iż dwa kraje, które są w pewnym stopniu "zbliżone" do nas pod względem długości oczekiwania na powrót do Ligi Mistrzów, to: Słowenia (ewidentny europejski potentat z populacją około 19 razy mniejszą niż populacja Polski) oraz Finlandia, gdzie przez mniej więcej pół roku nie ma za bardzo warunków do kopania piłki. Zresztą, sami Finowie mówią, że piłka nożna ich specjalnie nie interesuje. Hokej,
  • Odpowiedz
@marcin-: Legia korzysta ze stadionu na zasadzie dzierżawy. Rocznie płaci miastu 3,7 mln zł za wynajem stadionu przy Łazienkowskiej. Dodatkowo ponosi wszystkie koszty związane z funkcjonowanie obiektu - tj. ok 8 mln zł. Czyli jednak tak za darmo to go nie mają.

@Pchelka87: Policja jest zaangażowana w ochronę na podstawie ustawy o zarządzaniu kryzysowym i oczywiście między innymi dotyczy to meczów piłki nożnej. Zgadzam się, że finansowanie Zagłębia
  • Odpowiedz
W Canal+ dalej będą zachwycać się ekstraszmatą i mówić. Z komentatorami meczów ligowych jak i tych, gdzie gra nardowa reprezentacja powinni zrobić porządek. Jak Holandia grała z kontry na tych mistrzostwach to wielcy komentatorzy mówili, że to taka taktyka. Wczoraj jak Irlandczycy grali podobni z kontry nastawiając się na kontre to nasi komentatorzy mówili, że Legii ciężko będzie strzelić bramkę, bo Irlandczycy nie mają pomysłu, umiejętności żeby rozegrać piłkę, czy w ogóle wyjść z połowy.

Ludzie a przede wszystkim komentatorzy nasi grajkowie mogą się równać co najwyżej do Litwy, Łotwy, Estonii czy Wysp Owczych bo taki Cypr czy Słowacja czy Białoruś już nas dawno wyprzedzili.

Dodatkowo ci 35letni Serbowie, co już 7-8 a nawet 10 rok grają w Polsce, przyp. Radovic ciągle są lepsi od młodych Polaków ale ja uważam, że podobnie grają ale sęk w tym, że zabierają miejsce dla młokosów i skąd później mamy wybierać ?

Wczoraj
  • Odpowiedz
Kiedy w końcu przestaniecie wypisywać te brednie?! Zawodowa piłka nożna finansowana jest w 99% z "prywatnych" środków.


@OsgnistyRydwan: co Ty za bzdury piszesz, jestem pracownikiem urzędu miejskiego i doskonale wiem ile kasy idzie na piłkę nożną. Wszystkie kluby jakie funkcjonują na terenie gminy dostają nie małe dotacje na działalność. Przy okazji często jeżdżę po innych urzedach miejskich gdzie mam wgląd w niekóre dane i tam to dopiero są nakłady na
  • Odpowiedz