Wpis z mikrobloga

wpompujmy 10 000 000 000 zł w zespoły i podwoimy im pensje, moze się zlitują i wyzerują ten wynik

jak dalej nie będą chcieli wybudujmy 10 stadionów narodowych i podwoimy liczbę orlików

a sietkarzmo pływakom biegaczom powiedzmy ze nie są "chluba" narodu i pomimo złotych medali nie mamy dla nich kasy
  • Odpowiedz
No dobra, ale powiedzmy sobie szczerze - mapka jest zmanipulowana. Kraje na szaro nigdy nie zagrały w LM, a są zaznaczone w sposób sugerujący nieujmowanie ich w tym "badaniu" albo jakąś "neutralność. Mapka sugeruje więc, że jesteśmy najgorsi w Europie, a przecież lepiej jednak zagrać 18 lat temu niż nie zagrać w ogóle. W tym sensie kraje zaznaczone na szaro są na gorszej od nas pozycji, a mapa sugeruje coś przeciwnego.
  • Odpowiedz
Tu nie chodzi o chlubę tylko o popularność. Ludzie wolą piłkę nożną od siatkówki czy pływania.


@MrAltairek: jeśli jest możliwość to ludzie wolą siatkówkę, piłka nożna to alternatywa z braku warunków do grania w siatkę.
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: Wszystkie wyniki telewizyjne, frekwencje na stadionach pokazują co innego. 1/4 Polaków oglądała finał mundialu z udziałem Niemców i Argentyńczyków (http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/10-5-mln-osob-ogladalo-final-mundialu-niemcy-argentyna)

Ile osób będzie oglądać finał Mistrzostw Świata w siatkówce bez udziału polskiej reprezentacji?

Z resztą o czym my mówimy jak telewizji nie opłaca się ich transmitować nawet
  • Odpowiedz
#!$%@? mnie komentarze zeby pakowac kase w inny sport a nie pilke nozna, mamy inne wyniki- np taki Blazusiak, ja sam nie lubie pilki ale kuwa glupie enduro, ja kupilem motor tanio bo za 8k, i pojezdzilem pare mievhow i robie wlasnie remont silnika ktory mnie lekka reka wyniesie 3500, do tego regeneracja zawiasu i mamy ladna sumke, a to jest FULL AMATORKA, i wez teraz przekonaj Janusza z Grazynka ktorzy lacznie
  • Odpowiedz
@terwer358:

Zawodowa piłka nożna finansowana jest w 99% z "prywatnych" środków.


Skąd ty te dane wytrzasnąłeś? Jest tak zapewne w ligach zachodnich, ale na pewno nie w Polsce. Gdyby polską piłkę odciąć całkowicie od publicznych pieniędzy, to na poziomie zawodowym przetrwałoby może kilka klubów i tyle. Po pierwsze stadiony są budowane przez państwo/miasta, po drugie same miasta są właścicielami lub udziałowcami większości klubów, po trzecie największymi sponsorami są w polskiej
  • Odpowiedz
a te "prywatne środki" to że niby się biorą skąd? Że niby same się rodzą na grządkach u januszy? Płacisz za to w Biedronce, T-Mobile, Orange , Żywcu, Tyskie itd.


@Czytelnik30: Czy ktoś Ciebie zmusza do kupowania ich produktów czy korzystania z ich usług? Skoro nie to mają prawo robić z zarobionymi pieniędzmi co chcą. Nawet burdel wyższy od PKIN mają prawo postawić.
  • Odpowiedz