Wpis z mikrobloga

Ponieważ bateria w telefonie starczy mi na trochę krótko, poszukuję jakiegoś w miarę taniego urządzenia, najchętniej kombajnu typu rejestrator gps+pulsometr kompatybilny z #endomondo. Słowem coś co wytrzyma 8-10h, pokaże dystans i prędkość i nadającego się na #rower, #biegajzwykopem, pójścia w góry i ew inne #sporty i zaspamuję jeszcze #rowerowyrownik. Najchętniej "w zegarku"

Przepraszam za spam tagami, ale zupełnie nie wiem gdzie szukać i od czego zacząć ;( Pomożecie? Doradzicie?

Może być dostępne na miejscu, wysyłkowo lub z aliexpress
  • 13
@MacDeez: chciałbym dać hm.. <200 pln? ale myślę, że coś za ok 500 byłbym w stanie kupić (jeśli ma też funkcję zegarka i nie trzeba go ładować częściej niż telefonu)

@brrrum pod jakimi tagami szukać?
@steral: no myślałem o czymś chińskim. Piszę ile chciałbym wydać. Wydać mogę myślę z 5-6 stów. Mam samsunga galaxy chat i z pełnego naładowania wytrzymuje 4-5h (a bateria ma z pół roku). To czasem za mało.
@steral: długo szukałem i najbardziej mi podpasował galaxy chat ze względu na klawiaturę qwerty. Po prostu nie potrafię używać ekranowej. Telefon kupowałem kilka miesięcy temu.
@ProjektGdansk: "Czujnik tętna Tak (niektóre wersje)" po czym można poznać że ma czujnik?

Czujnik wbudowany czy po prostu w zestawie na pasku (chciałbym uniknąć takiego na pasku) i ew. na przyszłość mieć możliwość podłączenia innych urządzeń np licznika rowerowego itp i żeby było choć trochę odporne na wodę
@Patryk: Jak na razie to czujnik tętna tylko na pasku jest sensowną i tania metodą pomiaru tętna. Pracują już nad różnymi wynalazkami ale chyba do treningów jeszcze nie wprowadzili . Adidas bodajże pracował nad jakimś optycznym mierzeniem tętna.

* Bezprzewodowa technologia ANT+ w tym urządzeniu Forerunner działa wyłącznie z czujnikiem tętna ANT+ i nie działa z żadnymi innymi akcesoriami.


Zegarek jest ok, bardzo okrojona ale myślę że do treningów amatora wystarczy,