Wpis z mikrobloga

@nofink: @austra: @000loki: też kpiłem z tego, ale rzeczywiście są bardzo smaczne. Te na rydygiera gorsze. Promocje na fb chyba już skończyli dosyć dawno z tego co pamiętam. Organizacja kiepska - 3 osoby, ale wszyscy tak naprawdę obsługują jednego klienta. Tylko czekać aż będzie to stały punkt wycieczek niemieckich czy polskich, które zatrzymują się tam obok w ramach zwiedzania ostrowa :E wtedy od rana do nocy
  • Odpowiedz
@000loki: nie jadłem, ale do tej pory najlepszymi lodami były dla mnie lody z Lodziarni Roma. Będę miał okazję to się przejdę do tej Twojej lodziarni :)
  • Odpowiedz
@vivianka: serio? nawet w srodku tyg? Bo chcialem zbadac ten fenomen ale nie bede stal 40 min w kolejce po lody .

@bm92: Chleb Rycerski z tej piekarni to najwsapnialsza rzecz jaka przytrafila sie w piekarnictwie wroclawskim :)
  • Odpowiedz
@nofink: @ludzik: ja tam nie rozumiem tego fenomenu tych nowych lodziarni, ostatnio w ten sam dzień jadłem lody z takiej nowej popularnej w Poznaniu i smak był przeciętny, ani nie zachwycał ani nie rozczarował. Potem nad Maltą zjadłem tradycyjne włoskie lody, które są tam sprzedawane od dawne, bez wielkiego szumu na facebookou i te lody lepiej mi smakowały.
  • Odpowiedz
@flager: Ja tylko do WLT czasem zajrzę ( #rozowypasek oszalał na ich punkcie ;) ) i tamtejsze lody mi smakują pod tym względem że smak jest dobrze odczuwalny i nie mówię tu o jakimś standardzie pokroju smak waniliowy, czekoladowy czy truskawkowy. One faktycznie mają smak tego czym mają smakować i smaki te są często niebanalne.
  • Odpowiedz