Wpis z mikrobloga

@kw401: Boni pomówił Korwina i sam będąc kapusiem bezpieki bronił innych kapusiów i siebie przed lustracją, której nie tylko Korwin się domagał. Poza tym mówił, że da mu w mordę i dał. A tak dla przykładu to Szczuka również biła ludzi po twarzy i to jeszcze w ramach swego równouprawnienia uderzyła faceta;] Przy okazji sprzed kilku miesięcy hipokryto xD
A tak to Korwin pokazuje zacofanie mentalne czy rzutuje na innych.


@szurszur: Przepraszam Szczuka i tak była pierwsza słownie i fizycznie, więc już dosłownie NIE CHRZAŃ. Różnica jest taka, że mówił, że to zrobi i zrobił. To jest jeszcze plus dla niego, ponieważ MAŁO KTÓRY POLITYK ROBI TO CO MÓWI. Ale dla Ciebie to skandal. To jest proste, jak byłem w szkole to również za kablowanie się lało konfidentów, w pracy
@Kaczypawlak: Szczuka zrobila to pod wplywem emocji niejako w afekcie a nie zaplanowala wiec nie porównuj tych spraw. No i o jej zachowaniu nie informowano w innych krajach lacznie z Rosja gdzie sie podsmiewuja troche z Korwina nie wiedzac jakie on ma poglady na temat Ukrainy.
Szczuka zrobila to pod wplywem emocji niejako w afekcie a nie zaplanowala wiec nie porównuj tych spraw.


To nie porównuj też wybryku jednego gówniarza z tym co powiedział i zrobił inny człowiek, po tym jak go zniesławiono i obrażono publicznie. W innych krajach dochodzi do rękoczynów z politykami a u nas to jest skandal.

nie wiedzac jakie on ma poglady na temat Ukrainy.


@szurszur: Po prostu uznaje ich za oddzielny kraj
To nie porównuj też wybryku jednego gówniarza z tym co powiedział i zrobił inny człowiek, po tym jak go zniesławiono i obrażono publicznie.


@Kaczypawlak: Cywilizowany czlowiek gdy jest pomowiony idzie do sadu. Cham uderza. Rozumiem pod wplywem wzburzenia gdy to nagla sytuacja ale takie zaplanowanie dzilanie to kwintesencja braku wychowania.
Rozumiem pod wplywem wzburzenia gdy to nagla sytuacja ale takie zaplanowanie dzilanie to kwintesencja braku wychowania.


@szurszur: Ale to powinna przeprosić i powiedzieć, że ją poniosło. Tu mówisz o braku wychowania? W TV leciało jak Szczuka mówi, że w "ryj może dać" a to dzieci mogły oglądać, świetny kurde przykład. Przyganiał kocioł garnkowi.
@szurszur: "Kto bez winy ten może rzucać kamieniem", jednak lewicy jakoś to nie przeszkadza się czepiać innych, a samemu będąc poza "wszelkimi standardami", może jeszcze powiesz, że na przykład Tymochowicz to człowiek kulturalny, podobnie Michnik? xD
@Kaczypawlak: Powtarzam jeszcze raz. Gdyby Korwin zrobil to w Polsce jako anonimowy dla swiata polityk nie chcialoby mi sie nawet pisac pol zdania na krytyke. Ale zrobil to jako europosel reprezentujacy Polske i o to mam pretensje.
Gdyby Korwin zrobil to w Polsce jako anonimowy dla swiata polityk nie chcialoby mi sie nawet pisac pol zdania na krytyke. Ale zrobil to jako europosel reprezentujacy Polske i o to mam pretensje.


@szurszur: I tak zrobił mniejszy obciach jak rozmowy Sienkiewicza z Belką plus reszta, które poruszyły takie kraje jak Węgry, Chorwacja czy Wielka Brytania a tam nieraz padało słowo "#!$%@?" i padają sugestie o seksie oralnym, więc naprawdę. Skoro
Czyli przeklinanie w prywatnej rozmowie to wiekszy obciach niz policzkowanie innej osoby przy kilkuanstu swiadkach.


@szurszur: A Ty ślesz #!$%@? na prawo i lewo, jak wiesz, że nikt nie widzi? To się nazywa po prostu zakłamanie, to jak ktoś jest prywatnie pokazuje naprawdę jakim jest się człowiekiem. W tym przypadku to też można gwałcić kobiety, jak nikt nie widzi, bo obciachu nie ma tak?;]

Doskonale to ująłeś .Uważa sie.


A więc
A Ty ślesz #!$%@? na prawo i lewo, jak wiesz, że nikt nie widzi?


@Kaczypawlak: Tak zdarza sie. W gronie znajomych sobie na wicej pozwalam a tak to nawet przez intenret jako anonim nie przeklinam. To zadne zkłamanie tylko dostowanie sie do obowiazujacych publicznie norm.
To zadne zkłamanie tylko dostowanie sie do obowiazujacych publicznie norm.


@szurszur: i takie to złamanie publicznych norm wypłynęło na świat a jakoś bulwersu od Ciebie nie widziałem. A oni się tak zachowywali, gdyż wydawało im się, że są sami;]
@Kaczypawlak: O czym Ty mowisz? To byly prywatne rozmowy i druga storna nie byla wzburzona slwonictwem. Gdyby Boni nie byl oburzony policzkiem od Koriwna to dopiero wtedy moglbys te sytacje porownac.

Od kiedy to przeklinaaie w prywatnej rozmowie jest złamaniem publicznych nrom? To nawet Korwin mowil ze to zaden problem. Ba przeicez Korwin przeklal publicznie wiec czemu sie czepiasz tych tasm gdzie nagrano prywatne orzmowy a nie mieszasz z blotem swojego
To byly prywatne rozmowy i druga storna nie byla wzburzona slwonictwem.


@szurszur: Bo to była rozmowa na poziomie.....

Od kiedy to przeklinaaie w prywatnej rozmowie jest złamaniem publicznych nrom?


Prywatna rozmowa osób publicznych za pieniądze o sprawach publicznych? xD Poza tym ta PRYWATNA/PRYWATNE rozmowy zrobiły taki szum, że się to odbiło w polityce Wielkiej Brytanii, Węgier oraz Chorwacji, nawet Amerykanie musieli to skomentować;]

Ba przeicez Korwin przklal publicznie wiec czem usie
wypłynęło na świat a jakoś bulwersu od Ciebie nie widziałem.


@Kaczypawlak: Oburzenia przeklinaniem Korwina tez u mnie nei widizales. Widzisz w sprawie przkelinaia jestesm tka samo tolerancyjy i dla jednej i drugiej strony.

pogodziłem i zwracam uwagę na twoją hipokryzje.


@Kaczypawlak: Moja hiporyzje? Co za tupet. Pokaz mi w takim razie swoje oburzenie na to jak przeklina Korwin skoro oburzasz ise na to gdy to samo robia ci ktorych nie
Oburzenia przeklinaniem Korwina tez u mnie nei widizales.


@szurszur: Ja tam nie widziałem jeszcze, aby klną, Taki ze mnie jego "fan".

Widzisz w sprawie przkelinaia jestesm tka samo tolerancyjy i dla jednej i drugiej strony.


Czyli można się wyrażać jak dres spod bubki z piwem w restauracji, ale już komuś w ryja dać nie można za bycie oszustem i kapusiem? Litości, fajne masz standardy. Poza tym Korwin nie pierwszy mówił, że
le już komuś w ryja dać nie można za bycie oszustem i kapusiem?


@Kaczypawlak: Nie mozna. Od teogo sa sady. Robienie tego publicznie za granica gdzie wywola to poruszenie jest chamstwem.

A czepiasz się ktoś dostał w ryj, kiedy jeszcze był o tym uprzedzony i nawet nie przeprosił za wcześniejsze pomówienia,


@Kaczypawlak: Pokaz mi ktory przepis zezwala na to zeby kogos bic jesli sie wczensiej go uprzedzilo. Poza tym cios
Od teogo sa sady. Robienie tego publicznie za granica gdzie wywola to poruszenie jest chamstwem.


@szurszur: Tak samo jest chamstwem wyrażać się w dowolnym miejscu używając słowa "#!$%@?" jako przecinek, podobnie jak w telewizji mówić, że można komuś w ryj dać. Patrz Kazimiera Szczuka. Korwin się nie wyróżnia, jak już jest na tym samym poziomie co reszta.

Pokaz mi ktory przepis zezwala na to zeby kogos bic jesli sie wczensiej go
@Kaczypawlak: Nie ma snesu odpwioadac bo rozbijasz wszystko na mase nieistotnych cytatow. Zakoczne to tak:

Kowin sie po chamsku bo czlowiek kluturalny gdy jest pomówiny idzie do sadu lub zalatwia to poprzez prywatna rozmowe a nie upokarza kogos w ten sposob i to zagranica. Gdyby Boni podszeld i powiedizal cos do Koriwna i ten pod wplywem naglego wzburzenia zaregogwal to usprawiedliwialbym Korwina. Tutaj mamy celowoe wywolanie skandalu.

I jesli cos takiego
Kowin sie po chamsku bo czlowiek kluturalny gdy jest pomówiny idzie do sadu lub zalatwia to poprzez prywatna rozmowe a nie upokarza kogos w ten sposob i to zagranica.


@szurszur: Cóż, on to załatwił po staremu dżentelmeni nawet nie w swoim imieniu, tylko kobiety byli w stanie wyzwać kogoś na pojedynek, w sumie nie tylko oni się pojedynkowali za zniesławienie. Groźba sądem to próba komuś zakneblowania ust i ochronę własnego wizerunku,
A kto się do kogo pierwszy odezwał? Kurde no, co byś zrobił jakby ktoś Cię obraził albo twoją rodzinę, kłamał w żywe oczy, ludzie by się od Ciebie poodwracali, ponieważ byłbyś załóżmy "potworem", kryjąc jednocześnie siebie i prawdę o sobie zwalając winę na Ciebie, a potem przychodzi do Ciebie i szczerzy zęby oraz mówi "Dzień Dobry", to co byś zrobił? Sam się właśnie zaorałeś, bo było jak pisałeś;]


@Kaczypawlak: Hehe ale
Korwin ktory rzuca na prawo i lewo zlodziajami bez przedstawiania dowodow taki wrazliwy:)


@szurszur: Przepraszam bardzo, okradli ludzi z emerytur? Okradli, Nowak nie wiedział skąd ma zegarek? Było. Palikot zapomniał o samolocie w zeznaniu? Też było.

Obecnie na stronach sejmu są dostępne oświadczenia majątkowe 45 z 51 przedstawicieli Polski w Parlamencie Europejskim.


Na razie brakuje oświadczeń 6 deputowanych: Michała Boniego, Jerzego Buzka, Jarosława Wałęsy, Danuty Jazłowieckiej (wszyscy wybrani z list PO),
@Kaczypawlak: Uwązam ze tyko skonczony cham uderzy drugiego czlowieka w twarz tlumaczac sie ze ten go pomowil a jednoczensie nie pedejmie staran aby to wyjasnic chocby w sadzie. To celowe dzialanie aby przyaicgnac pospolstwo ktore kiedys glosowalo na podobnie wypowiadajacego sie Leppera a Ty mi uslujesz to tlumaczyc że miał prawi i że to ok.

PS. Czy rodizc dizecka molestowanego przez pedofila ma prawo uderzyc Korwina ze jego wypowiedzi bagetelizujac tychze?
Uwązam ze tyko skonczony cham uderzy drugiego czlowieka w twarz tlumaczac sie ze ten go pomowil a jednoczensie nie pedejmie staran aby to wyjasnic chocby w sadzie


@szurszur: Po co, jak on od lat domagał się jawności tych papierów, a to Boni uniemożliwił mu oczyszczenie się z zarzutów. Co jest tu do decyzji sądu, skoro sąd nie ma dostępu do danych?;]

To celowe dzialanie aby przyaicgnac pospolstwo ktore kiedys glosowalo na