Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich mireczków!

Stwierdziłam, ze znowu zrobiłam się grubaska i trzeba wracać do formy. Buty do biegania są, strój też jest (z szafy wyrzuciłam chipsy i batony) więc nic nie szkodzi na drodze.

Ważę 54kg - 166cm, mój cel - zrzucić 2 kg, wyrzeźbić i ujędrnić sylwetkę, pozbyć się tłuszczu z okolic ud, wprowadzić dietę i ćwiczenia na stałe.

Dziś rano przebiegłam 5,68 km - myślę sobie dobry początek. Ostatnim razem jak biegałam (jakoś tak początek marca) to zaczynałam od 8 km, tym razem nie chcę tak forsować organizmu bo nie będę biegać codziennie tak jak wcześniej (wiem, że to był błąd) tylko 2 razy w tygodniu, do tego trening siłowy, interwały, jakieś kardio oraz dieta. Z tym ostatnim jest najgorzej: pracuję w cukierni i codziennie przez moje ręce przewijają się smakowite ciasta, ciężko jest się powstrzymać :(

Muszę ułożyć dobrą dietę, uwzględniając to, że mam zaburzenia flory bakteryjnej jelit.

Macie może jakieś rady? Czegoś unikać?

Zmierzyłam bica, poślady itd., wszystko zapisałam, za 3 tygodnie znowu będę się mierzyć.

Trzymajcie kciuki :)

#trening #dieta #oswiadczenie #silownia #bieganie #fitness #doradzcie
  • 9
@b4mbo: drogi różowy pasku! tak tylko chciałem Ci nadmienic, żebyś nie miała złudzeń, z punktu biologi, to co określacie:

wyrzeźbić i ujędrnić sylwetkę


znaczy - zbudowac masę mięśniową. także - będziesz na masie, handluj z tym!

co do

Muszę ułożyć dobrą dietę, uwzględniając to, że mam zaburzenia flory bakteryjnej jelit.


poczytaj o diecie paleo. wszelkie zaburzenia flory bakteryjnej przejdą Ci w trymiga i nie będzie Cie kusiło podjadanie ciasteczek.

http://www.tlustezycie.pl/p/paleo.html

o,
@pepoon: po prostu nie dawno ważyłam to 52 kg i źle się czuje - właśnie jak grubaska bo trochę tłuszczu mi się odłożyło.

@Vonsatch: fajna ta dieta, wiem, że nie powinnam jeść mocno przetworzonych rzeczy, zagłębie się bardziej w temat, dziękuję :)