Wpis z mikrobloga

1. Miej sklep mięsny na targowisku czynnym we czwartek i sobotę.

2. Dostań cynk, że we czwartek konkurencja aby oszczędzać prąd od kilku miesięcy podrzuca SWÓJ towar na przechowanie do TWOJEJ lodówki, bez twojej wiedzy i zgody, w porozumieniu z twoją ekspedientką.

3. Zrób nalot w piątek kiedy nikogo nie ma i zabierz CAŁĄ zawartość lodówki.

4. Przyjedź w sobotę jak gdyby nigdy nic z nową dostawą swojego towaru, obserwuj zdziwienie i usłysz pytanie: Panie a mój towar?

5. Odpowiedz, że pojechał do utylizacji i że możesz jeszcze wystawić rachunek za przechowywanie.

6. Bądź nazwany ŚWINIĄ i że się po tobie tego nie spodziewano.

7. Rozkoszuj się kiełbasą konkurencji na dzisiejszym grilu.

8. PROFIT ????

#profitczynieprofit #pracbaza #pracbazaproblems #oszukujo #zmowamilczenia
  • 37
skoro miejsca starczało, to zrzutka na prąd i obustronny profit


@plunio7: koszt transportu ciepła z komory chłodniczej na zewnątrz byłby niewiele mniejszy w przypadku tylko jednej lodówki, niż w przypadku korzystania z obu, ze względu na większą sprawność pojedynczej, ale to nie jest tak, że zaczęli by płacić dwa razy mniej korzystając z jednej lodówki zamiast z dwóch
@Nieinterere: nie wiem czy się #!$%@?ł, ale raczej ma w dupie, chociaż nie zdziwię się jak burknie coś w następny czwartek. Pani Jadzia będzie musiała oddać pieniądze za towar, bo to ona jest odpowiedzialna, podobno moja ekspedientka - z uwagi na to że to koleżanki po fachu pewnie odda jej połowę, z tego co usłyszałem.