Wpis z mikrobloga

1. Miej sklep mięsny na targowisku czynnym we czwartek i sobotę.

2. Dostań cynk, że we czwartek konkurencja aby oszczędzać prąd od kilku miesięcy podrzuca SWÓJ towar na przechowanie do TWOJEJ lodówki, bez twojej wiedzy i zgody, w porozumieniu z twoją ekspedientką.

3. Zrób nalot w piątek kiedy nikogo nie ma i zabierz CAŁĄ zawartość lodówki.

4. Przyjedź w sobotę jak gdyby nigdy nic z nową dostawą swojego towaru, obserwuj zdziwienie i usłysz pytanie: Panie a mój towar?

5. Odpowiedz, że pojechał do utylizacji i że możesz jeszcze wystawić rachunek za przechowywanie.

6. Bądź nazwany ŚWINIĄ i że się po tobie tego nie spodziewano.

7. Rozkoszuj się kiełbasą konkurencji na dzisiejszym grilu.

8. PROFIT ????

#profitczynieprofit #pracbaza #pracbazaproblems #oszukujo #zmowamilczenia
  • 37
@FilozofujacaCalka: Nie. Miałem taki zamiar, bo spodziewałem się, że będzie coś wymyślać - zawsze ma na wszystko wytłumaczenie. Tym razem - może dlatego, że jeszcze nie widziała mnie tak #!$%@? - okazała skruchę i przeprosiła. Poza tym to dobry sprzedawca.

Szef konkurencji, powiedział do swojej ekspedientki: no cóż Jadzia, nie ma towaru to musisz zapłacić. Do mnie jak na razie nie fukał nic. - choć to on cały czas marudzi, że
Szef konkurencji, powiedział do swojej ekspedientki: no cóż Jadzia, nie ma towaru to musisz zapłacić. Do mnie jak na razie nie fukał nic. - choć to on cały czas marudzi, że "nimo pinindzy" i że "cza oszczendzać" i Pani jadzia chciała pomóc szefowi trochę.


@roszej: Trochę mi szkoda Pani Jadzi, chciała dobrze w sumie ;p