Wpis z mikrobloga

#powazne | Wczoraj rano samobójstwo popełnił mój jedyny i najlepszy przyjaciel Wojtek ( @posepny_oracz ). Z racji tego, że mirko było również i częścią jego życia postanowiłem przelać tutaj trochę swojego bólu.

Wojtuś. #!$%@?.

Nigdy nie spotkałem kogoś tak mądrego i bystrego jak Ty. Będzie mi brakowało Twoich uszczypliwych komentarzy i wyzwisk.

Nigdy nie spotkałem kogoś tak lojalnego jak Ty. Zawsze trzymaliśmy się razem i zawsze będziemy.

Nigdy nie spotkałem kogoś tak pomocnego jak Ty.

Wiem, że miałeś problemy, wiem jak ciężko Ci było. Jakkolwiek nie brzmiałoby to głupio to rozumiem Twoją decyzję.

Wiem, co czułeś. Wiem jak czasami ciężko jest podążać swoją droga, gdy jest inna niż tysiące.

Wiem jak to jest stracić nagle oparcie lub nigdy go nie mieć.

Wiem jak to jest czuć, że w swoim życiu nie jest się głównym bohaterem.

Nie mam do Ciebie żalu, że tak postąpiłeś.

Nie mam do Ciebie żalu, że nie zadzwoniłeś o 5ej nad ranem. Skąd miałeś wiedzieć, że nie śpię.

Nie mam do Ciebie żalu, że czasami między nami było średnio.

Nigdy nie miałem i nie będę miał do Ciebie żalu.

Bo byłeś, jesteś i będziesz moim najlepszym i jedynym przyjacielem!

Wojtuś #!$%@?. Będę tęsknił stary... #!$%@?.

#samobojstwo #feels #gorzkierzale | @posepny_oracz #tangodown #emoquit

Wołam również #libertarianizm, bo był tam ważną osobą.
Pobierz c.....g - #powazne | Wczoraj rano samobójstwo popełnił mój jedyny i najlepszy przyjac...
źródło: comment_tDm7bxhg78a2huuEBlz6jcq0PxdBqtjp.jpg
  • 126
ja tu pół płaczę pół się śmieję. Wiem jakie Wojtek miał podejście do mirko i do życia. Myślę, że chciałby żeby jego śmierć nie kojarzyła się wyłącznie ze smutkiem.


@chilling: nie no zajebiscie ze #!$%@?ął w kalendarz, BRAWOOO

Z jednej strony bardzo smutno jest stracić bliską osobę w tak nagły i niespodziewany sposób a z drugiej depresja nieleczona to beznadziejna sprawa i nie dziwię się, że nawet jeśli miał się do kogo zwrócić to tego nie zrobił.

Natomiast zupełnie nie rozumiem tych hejterskich i agresywnych komentarzy, że jak to tak, gość jeszcze nie ostygł (a jak ostygnie to już można?) a ty piszesz o tym na heheszkowym mirko. Chilling znał