Wpis z mikrobloga

#powazne | Wczoraj rano samobójstwo popełnił mój jedyny i najlepszy przyjaciel Wojtek ( @posepny_oracz ). Z racji tego, że mirko było również i częścią jego życia postanowiłem przelać tutaj trochę swojego bólu.

Wojtuś. #!$%@?.

Nigdy nie spotkałem kogoś tak mądrego i bystrego jak Ty. Będzie mi brakowało Twoich uszczypliwych komentarzy i wyzwisk.

Nigdy nie spotkałem kogoś tak lojalnego jak Ty. Zawsze trzymaliśmy się razem i zawsze będziemy.

Nigdy nie spotkałem kogoś tak pomocnego jak Ty.

Wiem, że miałeś problemy, wiem jak ciężko Ci było. Jakkolwiek nie brzmiałoby to głupio to rozumiem Twoją decyzję.

Wiem, co czułeś. Wiem jak czasami ciężko jest podążać swoją droga, gdy jest inna niż tysiące.

Wiem jak to jest stracić nagle oparcie lub nigdy go nie mieć.

Wiem jak to jest czuć, że w swoim życiu nie jest się głównym bohaterem.

Nie mam do Ciebie żalu, że tak postąpiłeś.

Nie mam do Ciebie żalu, że nie zadzwoniłeś o 5ej nad ranem. Skąd miałeś wiedzieć, że nie śpię.

Nie mam do Ciebie żalu, że czasami między nami było średnio.

Nigdy nie miałem i nie będę miał do Ciebie żalu.

Bo byłeś, jesteś i będziesz moim najlepszym i jedynym przyjacielem!

Wojtuś #!$%@?. Będę tęsknił stary... #!$%@?.

#samobojstwo #feels #gorzkierzale | @posepny_oracz #tangodown #emoquit

Wołam również #libertarianizm, bo był tam ważną osobą.
c.....g - #powazne | Wczoraj rano samobójstwo popełnił mój jedyny i najlepszy przyjac...

źródło: comment_tDm7bxhg78a2huuEBlz6jcq0PxdBqtjp.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
No czy wy macie rozum i godnośc człowieka? Użytkownicy Wykopu mają krew na rękach. Tak, krew. Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @posepny_oracz , okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo. Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować
  • Odpowiedz
@chilling: ja #!$%@?ę nie wierzę...znasz Gołaja ? Właśnie mi o tym powiedział i nie wierzyłem, wszedłem na mirko i patrzę jakiś wpis z gorących i to jednak prawda. Ja #!$%@?ę brak mi słów, chodziłem z Wojtasem do jednej klasy przez całą gimbazę i licbazę. Proszę napisz mi na PW bo wiele osób uważa nadal że to jakiś żart w zajebiście złym smaku.
  • Odpowiedz