Wpis z mikrobloga

@1-1-1-1: ile się takich widuje na codzień. Tym tępakom jak się nie zrobi nakazu to sami przecież nie pomyślą, że bezpieczniej dla psa jak jest na smyczy. Eh szkoda słów.
  • Odpowiedz