Wpis z mikrobloga

@NaPagonieGwiazdkiTrzy: Czwarty raz w przeciągu 3 dni widzę ten obrazek na tagu i kompletnie nie kumam jaki jest jego cel. Wyjaśnisz co on ma przekazać? To jest jakieś wyśmianie rad normików, którzy są święci przekonani, że facet jest samotny, żeby sobie r----ć różne laski bez konsekwencji/zdrady? Bo ten obrazek pasuje do typowego przegrywa jak nic - no ja to co tydzień spotykam się z inną panną, mówię ci xDDDDDD
  • Odpowiedz