Wpis z mikrobloga

Niech ktoś poratuje bo męczę się z tym od kilku dni już. Zainstalowałem na moim wysłużonym sgs2 cm10 i po miesiącach dobrego sprawowania postanowiłem przeskoczyć na cm11. Wszystko ładnie, pięknie tylko za cholerę nie chce działać sklep play. Przerabiałem już wszystkie możliwe porady (nawet z elektrody) i nic. Cały czas wywala błąd najpierw samego sklepu a potem poszczególnych aplikacji od google. Wersja to cm-11-20140609-SNAPSHOT-M7-i9100 (wcześniej próbowałem najnowsze nigthly i ten sam problem). Ma ktoś jakieś pomysły?

#cm11 #samsung #sgs2
  • 13
@elmyn: kolego wymieniony na ten z białej listy. Nie wiem czy to ma coś wspólnego z telefonem, ale panowie na elektrodzie kazali wymienić to wymieniłem. W końcu to specjaliści, którzy poświęcają swój cenny czas na pomoc innym - takich ludzi w dzisiejszych czasach to ze świecą szukać.

@tatwarm:

a masz:

najnowsze gaapsy pod kitkata

najnowsze recovery pod kitkata

najnowszy baseband pod kitkata

snapshoty to ścierwo prawie jak nightly, zawsze z tym problemy były
najnowsze gaapsy pod kitkata


najnowsze recovery pod kitkata

@rdy: to mam, ale co to jest to ostatnie to nie wiem xD

innej wersji niż snapshot i nightly nie ma, więc chyba będę musiał wrócić do 10
@tatwarm:

cyanogen to przereklamowany rom, nie widzę w nim naprawdę nic ciekawego. Masz z czyściochów fajniejsze slimkata, paranoid androida, pacrom czy zupełnie czysty aosp
@rdy: dzięki za pomoc, śmiga wszystko aż miło. Tylko czcionka z godziną na statusbarze mogłaby być większa no, ale jakoś będę musiał z tym żyć ;)