Wpis z mikrobloga

Piętnuję UPC za brak elastyczności i przede wszystkim logicznego myślenia.

Na osiedlu mam tego monopolistę i z jego oferty korzystam wyłącznie z internetu. Nie mam telewizora w domu ponad 6 lat i wszystko co chce obejrzeć mam w necie.

UPC miało kiedyś usługę UPC-TV - parę kanałów tv przez net. Później zwyciężyło u nich żydostwo i zawiesili usługę dla tych co nie mają pakietów tv.

Od niedawna UPC podnieca się i spuszcza nad nową usługą horizon.tv.

I te durnie z UPC wymyślili, że aby korzystać z tej usługi też trzeba obligatoryjne mieć wykupione zbędne mi pakiety tv...

Jestem ich klientem od kilku lat, nie mam tv - a zmuszają mnie do wykupienia pakietu tv, żeby oglądać pakiet przeznaczoy tylko dla neta.

Drogie UPC jesteście bandą, bezmózgowych, pazernych idiotów. Wasz marketing, który to wymyślił niech sczeźnie!!!

Zachęcam wszystkich, którzy mają alternatywę dla UPC, do wybrania innego dostawcy. UPC to nieelastyczny syf.

#upc #oszukujo #internet #rekomendacja #dostawcainternetu
  • 8
@beer_man:

No właśnie bida Panie z alternatywą...

W robocie, w ubiegłym tygodniu podłączyli nam router LTE z Plusa. Nielimitowany transfer za +/- 100 zł/mc. Net śmiga przednio, szczególnie porównując z usługami Orange, które mieliśmy.

Alternatywy onlinowej dla TV jeszcze nie poznałem.

Co do stabilności UPC nie mam zastrzeżeń, ale w centrum Wrocławia, posiadając łącze 60MB nie jestem w stanie obejrzeć meczy w streamie na TVP. Trochę to słabe...
@testowyandrzej:

Wiem, że życie bez tv jeszcze jest dosyć niszowe, ale w tę stronę idzie technologia. Za kilka lat nie będzie naziemnej TV, a cały kontent będzie ciągnięty po sieci. Nie wspominam nawet o urządzeniach mobilnych.

Rozumiem, że to biznes i boją się odpływu ludzi, którzy płacą grubą kasę co miesiąc za rozbudowane pakiety tv.

Nie mniej jednak piętnuję taki brak elastyczności i ignorowanie potrzeb abonentów.
@syn_bogarta: Ja Ci powiem tak, teraz sporo osób narzeka na UPC (nie bronie ich i tam nie pracuje) ale generalnie moim zdaniem po prostu zmieniają całą infrastrukturę łącza i przez to są te niedogodności. Sam swojego czasu też narzekałem, ale teraz już jest wszystko ok.
@beeper:

Nie kupuję dostępu do tv, bo nie mam telewizora. Z upc mam wykupiony tylko szybki internet, nic więcej. Chciałbym mieć możliwość sporadycznego dostępu do programów tv, którą oferowali do niedawna.

Teraz sępy z upc się wycwaniły i zmuszają mnie do kupna pakietu net+tv, czego na bank nie zrobię. Ot, tacy holenderscy spryciarze...