Peppe_theFrogg_enjoyer Peppe_theFrogg_enjoyer wczoraj, 00:29:21 0 + #przegryw czekasz na mecz o 3:00? tak 52.9% (9) tok 47.1% (8)
Ryzcel Ryzcel wczoraj, 00:34:39 via Wykop 1 + @Peppe_theFrogg_enjoyer: ja nigdy meczu nie oglądał po 2 min się chuop nudzi
qoop qoop wczoraj, 00:45:15 via Wykop 1 + @Peppe_theFrogg_enjoyer: nie, wolę oglądać gołe d--y ze szwecji
czekasz na mecz o 3:00?