Aktywne Wpisy

marcus777 +10
Czytam wasze wpisy o imponujących wynikach typu 150% od początku roku i patrzę na swoje marne 7% (i to po piątkowym odbiciu) z dużym bólem. Mimo jednostkowych pozycji, które zrobiły po 100%, to przez ich wielkość, -10% na innych pożarł cały zysk tych zyskownych.
Opchnąłem MU w szczycie i zebrałem ostatni dołek. Dokupiłem też sndk, nvda, cien (aktualnie strata -6%), lite. Jestem byczo nastawiony na najbliższe tygodnie.
W Polsce zebrałem LPP, a
Opchnąłem MU w szczycie i zebrałem ostatni dołek. Dokupiłem też sndk, nvda, cien (aktualnie strata -6%), lite. Jestem byczo nastawiony na najbliższe tygodnie.
W Polsce zebrałem LPP, a

Teuvo +37
siedzę tu już z wami prawie dwa i pół roku, jeszcze trochę i będę mógł ubiegać się o wcześniejsze zwolnienie za dobre sprawowanie





źródło: comment_1dhMcud39H8OHCttiGTflY5nNXpJZtFx
Pobierzźródło: 62ce33545260e3fad9652303433fc6bd3096f8bd17ca2ae58fd7164a73fc3d78
Pobierz