Wpis z mikrobloga

Ja p------ę. Miałem takiego kumpla z osiedla którego znałem od siedmiu, może ośmiu lat. Niby spoko gość, pijaliśmy razem alko tyle razy, że policzyć bym nie dał rady, częściej to ja stawiałem- z racji wyższych zarobków od niego, dość często jakieś wspólne imprezki, wypady i tak dalej. Ogólnie miałem już wrażenie, że ja mogę na niego liczyć zawsze, a on na mnie. Kilka miesięcy temu sprzedałem auto po którym zostało mi takie radio samochodowe CD/USB/Aux, w sumie nic specjalnego, bo u----i chodziły po ~230zł. Powiedziałem mu, że będę chciał je sprzedać, a o chciał je kupić. Jako że go znałem i nie zależało mi zbytnio na zarobku to zaproponowałem mu, że zejdę z ceną dla niego do 160zł. Cena podobno była dla niego okej i powiedział że kupi, tylko będzie miał kasę na to dopiero po wypłacie, ale zapytał mnie czy nie dałbym mu tego radia już teraz, a on mi kasę później odda. Myślę sobie - w sumie okej, bo po co ma leżeć u mnie w domu, jak może już z niego korzystać - w końcu znam go tyle lat to mnie w c---a nie zrobi. No i mirki tutaj wylewam swoją frustrację. Macie pojęcie, że ten c--j przez pierwsze trzy miesiące mnie zwodził, że w tym miesiącu nie da mi kasy bo coś tam, w tym nie ma bo cos innego, a potem przestał się całkowicie odzywać i zaczął unikać mnie jak ognia? Pół roku minęło a ten k---s za wszelką cenę mnie unika, nie odbiera telefonu, nie odpisuje na wiadomości. K---a mać, jak można być takim gnojem, żeby dla tak śmiesznych pieniędzy zachować się jak skończona k---a? W głowie mi się to nie mieści. Rozumiałbym, gdyby powiedział, że teraz nie ma całej kwoty, ale może mi zapłacić w ratach dajmy na to po 50zł. Ja bym w ogóle tej kasy nawet może i nie chciał gdyby zachował się jak człowiek, ale to jest jakaś s----------a umysłowa i totalne dno, żeby w-----ć się na kumpla którego zna się od lat dla paru złotych. Szok k---a. Dziękuję, skończyłem. #gorzkiezale #coolstory #j--------e #bekazpodludzi #truestory #oswiadczenie
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pyskaty92: nigdy nie pozyczaj i nie rob interesow z kumplami, pieniadze zawsze dziela ludzi/przyjaciol a typ zachowal sie jak typowy rozowy pasek, ni to sensu ni kredensu, p---a a nie facet
  • Odpowiedz