@Lukardio: Czyli OnlyFans jest jak reszta społeczeństwa. Tom 1% zarabia kosmiczne pieniądze, mamy jakąś wąską z max 10% grupę zarabiającą dobrze, a reszta zarabia jakieś grosze. Pozostaje więc pytanie, czy za 131 dolarów miesięcznie opłaca się wsadzać sobie ananasa i to nagrywać? W myślach wielu kobiet pewnie tak, bo mają nadzieje należeć do tego top 1%
W sumie to fajnie mają te kobiety. Wbijasz na streama, pijesz za darmo, a potem jeszcze wytaczasz sprawę w sądzie i wpada luźne 20 tysięcy na konto ( ͡°͜ʖ͡°)
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link