RockerTheRetroGuy RockerTheRetroGuy 09.04.2026, 20:11:02 9 + #f1 #codziennyjensonbutton źródło: 1000001157 Pobierz
SpalaczBenzyny SpalaczBenzyny 09.04.2026, 20:45:46 via Wykop 2 + @RockerTheRetroGuy: w F1 2007 na PS3 to Button był ogurem i tak go zapamiętałem, przepraszam panie Przycisk
Piospi Piospi 09.04.2026, 20:51:59 via Wykop 6 + @SpalaczBenzyny: ale majstra w F1 zdobył, a Kubica nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RockerTheRetroGuy RockerTheRetroGuy 09.04.2026, 22:36:46 via Android 1 + @SpalaczBenzyny @Piospi Obydwa wasze komentarze przeszyły me serce jak strzała.
źródło: 1000001157
Pobierz