Wpis z mikrobloga

@hellyea: ale facet wie, że niektóre zachowania są typowe i ma to gdzieś, za to Wy chcecie być całkowicie różne, chociaż oczywiste jest, że to nierealne i jeszcze się oburzacie i obrażacie xD
@parasolki: Można mieć identycznie inaczej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Jofridd: A kobiety w to wierzą, wina leży po obu stronach. ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Jonarz: Fakt faktem, że każda kobieta jest inna (w ogóle ludzie są inni, widziałeś kiedyś dwóch takich samych ludzi?) ale na pierwszy rzut oka ze względu na wymagania społeczne wszyscy ludzie (no, większość) zachowują się według
@Jonarz: Większość ludzi uważa się za wyjątkowych, jedynych uświadomionych w tym ciemnym społeczeństwie, ponadprzeciętnie inteligentnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PanSutek: Masz rację. Osoby, które znamy powierzchownie łatwo wrzucić do jednego wora.
@Jonarz: NO TAK BO KAŻDY WYKOPEK CZUJE SIĘ TYPOWYM WYKOPKIEM

ludzie, zrozumcie, że nikt nie lubi być obdzierany z tożsamości - jeśli komuś powiesz, że jest taki sam jak wszyscy to zabierasz mu prawo do indywidualności, właściwie zabierasz mu prawo do decydowania o swoich losach.

poza tym każdy jest wyjątkowy - to nie odkrycie, że nie znajdziesz dwóch identycznych ludzi. inna sprawa, że niektórzy wyjątkowość utożsamiają z wybitnością.
@Jonarz: Jest w tym dużo racji, przykład:

Filmik na joemonster o facetach, komentarze gości: SKASUJCIE TO BO BĘDĄ O NAS WIEDZIEĆ WSZYSTKO! O BOŻE PRZECIEŻ TO JA! MAM TAK SAMO! :D itp. itd.

Filmik na joemonster o kobietach, komentarze kobiet: 99% w stylu - NO TO CHYBA JA NIE JESTEM KOBIETĄ. MNIE TO NIE DOTYCZY.
@prusi: No ale faktem jest, że u różowych jest to znacznie częstsze. Dużo w tym naszej winy, bo z płcią żeńską związanych jest więcej negatywnych stereotypów. Nie będę tu wnikał czy prawdziwych czy nie, ale one występują.

Częstym też tekstem u wielu różowych jest:

Ja powinnam była się urodzić facetem.


Zawsze, ale to zawsze trolluje je twierdząc, że jako dziewczyny są urocze, ale z ich cechami charakteru byłyby oporowymi lamusami jako
w czym jej płeć przeszkadza w byciu alfa?


@prusi: Prowadzenie życia samca alfa ujmuje jej z respektu. W przypadku faceta - odwrotnie.

Przynajmniej w sferze seksualnej. Podobna rzecz, że silne niezależne kobiety onieśmielają wielu facetów. Ja tam bym nie chciał mieć dominującej baby, która zarabia więcej niż ja i zapewnia mi poczucie bezpieczeństwa i stabilność. Czułbym się wykastrowany z takim bezpieczeństwem.
@neib1: jaka z niej by była kobieta alfa jeśli ma takie potrzeby w stosunku do kobiet? wyobraź sobie samca alfa, który mięknie z obawy przed tym, że nigdy nie znajdzie prawdziwej miłości XD
jaka z niej by była kobieta alfa jeśli ma takie potrzeby w stosunku do kobiet?


@prusi: Tu podejrzewam, że to się może nawet często zdarzać.

wyobraź sobie samca alfa, który mięknie z obawy przed tym, że nigdy nie znajdzie prawdziwej miłości XD


A znam takiego - choć nie wiem czy to nie taka poza tylko, bo ciężko trafić :P
@neib1: miało być mężczyzn XD ale łapiesz chyba, że alfa z definicji ma #!$%@? na zdanie innych, więc jeśli kobieta nie chce podjąć ryzyka dlatego, że może być kiepsko odebrana wśród innych to raczej byłby z niej #!$%@? nie facet (tak jak to wyżej napisałeś).