Wpis z mikrobloga

@studbazer: wiesz, przeżywam w sumie to samo. Dzisiaj w nocy jakoś nastrój się mocno sam z siebie poprawił (ogólnie w nocy jakoś dużo lepiej się czuję) i tak po zastanowieniu to chyba #!$%@?ę wszystko i zrobię jakiś trip po Polsce, wyznaczę sobie jakiś punkt docelowy i odwiedzę wszystkie ciekawe miejsca po drodze i w tych najciekawszych na chwilę się zatrzymam. Trochę pewnie droga zabawa, ale to w sumie moje ostatnie długie
@npsr: Lulz. So true.

Mi wciskają, że mam skończyć inżynierkę i dostać prace w jakimś Siemens, Bosch, Federal Morgul, Bayern xD i tak żyć jak klasa średnia, znaleźć żone, z dziećmi dają wybór, mieszkanie/dom samochód sobotnie zakupy, pralka, lodówka, wakacje, nowe auto, chorobowe, podatek, podwyżka, wakacje, więcej pracy itd.

ale ja jestem za głupi XD i nawet jak skończe to, to nadal bede gupkiem nie bede dobry w tym co robie
@Krawwo: no nie wiem. To raczej kobiety cierpią na depresję i są bardziej wrażliwe. Tzn. z tą depresją to też tak na dwa razy, bo faceci po prostu mają większe opory przed pójściem do psychologa/psychiatry i okazywaniem słabości.
@studbazer: Już Ci powiedziałem. Nie karabin a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera. Jeśli potrzebujesz to studiuj, jeśli nie, to rób co chcesz, ale stań się w tym dobry i tyle.
@studbazer:

Nie dziw się ;) Raczej oczywiste, że rodzice chcą dla swoich dzieci jak najlepiej.

Wnioskuję, że skończyłeś właśnie technikum (same here!)], teraz w sumie to od Ciebie zależy co zrobisz dalej. Nie znam Twojej sytuacji rodzinnej, ale przecież chyba Cię nie #!$%@?ą z domu za to że nie chcesz iść na studia? Ja nie mam najmniejszego zamiaru bo na interesujący mnie kierunek się nie dostanę, a nic innego nie ma
@marszy: jak to mówią niemcy Kommt Zeit Kommt Rat przyjdzie czas przyjdzie rada (na to co robic dalej)

:D ja po ogolniaku, elektryka sie interesuje po prostu

ale chodzi mi po glowie zeby nie #!$%@? nie isc od października na studia tylko do policealnej dwuletniej xD nabrac doswiadczenia w firmie ojca (elektroinstalka) norweskiego sie poduczyc xD niemiecki znam wiec jakos pojdzie i do norwegii leciec moze znaleźć prace moze nie, kurde
@studbazer: nie no to perspektywy, wydaje mi się, masz świetne. Kompletnie nie znam branży, ale podejrzewam, że też raczej doświadczenie > papierki, a jak Twój ojciec ma firmę w branży to o doświadczenie nietrudno.

Rób tak żebyś Ty czuł, że żyjesz po swojemu i jesteś szczęśliwy, albo przynajmniej do tego szczęścia dążysz.
@studbazer: w Niemczech żeby pracować nawet jako pomocnik elektryka to musidz mieć wykształcenie, wiec papietek pottzebny, ale niekoniecznie studia. Zrób papier, porób troche u ojca i zapraszam do Niemiec, tym bardziej jeśli znasz jezyk to nie ma sie co zastanawiać.