Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: Super, czyli jak wiatr sprzyja o zawsze można być pewnym automasakracji #jkm

Smutne, bo @przemyslaw-wipler dwoi się i troi żeby się pokazać, zademonstrować i coś ugrać (pomimo że jest jedynym posłem KNP w sejmie) a Janusz p------i farmazony, o które zaraz się wszyscy doczepią.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: problem z #jkm jest taki, że on nigdy nie mówi populistycznie. Wszyscy chcieliby usłyszeć, że Tusk to zło i powinien odejść. Ale nie, #jkm ocenia sytuację obiektywnie, także od strony samego Tuska. No i potem taki Janusz z Grażyną słyszą, że Korwin broni tych złych.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Ja się zastanawiam, czy to wszystko ma sens, bo prawie za każdym razem Korwin musi być w opozycji, za każdym. Nawet jak sprawa wydaje się być zero-jedynkowa, to i tak musi mieć inne zdanie, tak dla zasady. Wiem, że Korwin przyciąga sporo osób, ale o wiele łatwiej można by go traktować poważnie, gdyby nie bronił Tuska itp. Żałuję, że oddałem na niego głos, bo ten "sukces" jeszcze bardziej utwierdza
  • Odpowiedz
@Lilac: Już od dawna mam takie podejrzenia, ale gdyby to była prawda to jest to wyjątkowo ironiczne że to akurat on zdołał ewangelizować tylu młodych w kierunku wolnorynkowych ideałów. Tak czy owak, liczę że w KNP dojdzie wkrótce do przewrotu we władzach a Korwin będzie się wypowiadał już w roli partyjnego buldoga, lub takiej maskotki,zawadiaki ( ͡° ͜ʖ ͡°) A nie w roli lidera partii.
  • Odpowiedz