Wpis z mikrobloga

Tak a'propos dzisiejszych manifestacji sobie myślę. Organizuje je RN, to część ludzi nie chce iść, bo to im nie pasuje, tamto im nie pasuje. Gdyby organizował RP, PiS, SLD, to też źle. Studenci źle, bo nikt poważny za nimi nie stoi.

To tak jakby dwóch sąsiadów w bloku się nie lubiło. Pewnej nocy ktoś niszczy budynek ale tylko jeden z sąsiadów się ruszył, drugi mu nie pomoże, bo się nie lubią, wandal ucieka. Gdzie tu logika? Możemy się lubić lub nie, ale w takich chwilach powinniśmy ruszyć się z domu. Ruszcie się dziś na miasto i w spokoju zamanifestujcie swój sprzeciw wobec oszustów i aferzystów.

PS. Najbardziej żal mi sfrustrowanych śmieszków, którzy klepią w klawiaturę. Raz jest źle, bo rząd oszukuje, a ludzie nic nie robią. Jak już robią, to źle, bo mało ich, albo to nie ci robią, co ich śmieszek popiera. Jak nie mają postawy "sportowca", to są to bankowo wymoczki, jak mają postawę, to pewnie kibole i chuligani. Jak ktoś o tym pisze w internecie, to źle, bo "wirtualnie" walczy, jeśli nie napisze, to można wyśmiać, że nie potrafi poprawić liczebności przy użyciu internetu.

#boldupy #bekazpodludzi #polityka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@inozytol: ja maile posłałem gdzie sie dało z wyrazami oburzenia bo inaczej nie moge zaprotestować. Pewnie na te moje wypociny c--j położą, ale niech wiedzą że mnie w-----a dymanie w dupę. Idą wybory. Agitacja z mojej strony będzie ostra. Będę na internetach każdego PO matoła dyskredytował jego własnymi słowami.
  • Odpowiedz