Wpis z mikrobloga

Jak wiecie, Widzew spadł z Ekstraklasy. Odeszła już spora część zawodników, z żadnym z nich nie rozmawiano nawet o przedłużeniu kontraktów. Pojawiły się plotki, że w tak ważnym momencie dyrektor sportowy Michał Wlaźlik wyjechał sobie na urlop. Dziś kategorycznie zaprzeczył temu prezes Widzewa. Odezwać postanowił się też sam zainteresowany. Tylko, że ...



#pilkanozna #widzew i w sumie #humorobrazkowy #twitter
czlapka - Jak wiecie, Widzew spadł z Ekstraklasy. Odeszła już spora część zawodników,...

źródło: comment_4tYpTHXjH0hSKKiuifVHdd60LMm9ygWI.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wojt_ASR: Jest. Ja jako kibic ŁKS jestem niezmiernie zadowolony z tego, że gramy w III lidze, jedyne czego mogę żałować, to tego, że nie nastąpiło to wcześniej (w 2009 były takie plany). W pudrowaniu trupa nie ma nic dobrego, jak się obserwuję Widzew to analogia jest aż nad wyraz widoczna i pewne jest, że to zaraz wszystko p--------e.
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: Ziomek nie chciałem Cię obrażać wczoraj, bo myślałem, że zaczniesz w końcu używać mózgu, ale serio nie widzisz różnić między klubami: pierwszoligowy z ogromnym długiem i bez wizji przyszłości oraz trzecioligowym bez długów, który ciągnie się do góry. W ŁKS każdy żałuję, że nie zaczęto od nowa dużo wcześniej, a widzew ma doskonały przykład jednak dalej brnie w nieznane. Nie moje podwórko, ale takich bzdur nie da się czytać.
  • Odpowiedz