Wpis z mikrobloga

#tfwnogf - That feel when no girlfriend

Jest świetne, tylko głowa jeszcze boli na kacu. Zostawić dziewczynę z którą się było "od zawsze" nie jest łatwo. Czuję, że będę tego załował, ale trzeba mieć jakiś szacunek do siebie.

I mój pierwszy raz #zebrajzwykopem chciałbym mieć w uuuuuj plusów, tak z 5. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 22
  • Odpowiedz
@loczi: zarabiasz 10000 zł i masz zwykłe konto na wykopie? Przynajmniej o niebieskie byś się postarał. Coś mi tu śmierdzi fejkiem. Jakbym tyle zarabiał to siłą rzeczy żona by się znalazła. Więc pewnie bez zająknięcia powiesz gdzie pracujesz, choćby sama nazwa firmy, ja się skontaktuję z szefem czy naprawdę ma pracowników, którzy tyle zarabiają.
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe:

masz zwykłe konto na wykopie? Przynajmniej o niebieskie byś się postarał.


Po pierwsze jakbym nawet zarabiał milion to bym nie płacił za konto z niebieski kolorem, tak samo jak nie kupuje markowych ubrań/sprzetu, dla samego znaczka i żeby inni
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: no nie, ja nie uwazam wcale, ze kobiety nie powinny patrzec na to jak gosc zarabia / jaki ma potencjal. Tzn moze nie jakos tak bardzo, ale mimo wszystko zarobki to jest jakis wyznacznik zaradnosci mniejszy lub wiekszy. Zabrzmialo to jednak tak smiesznie wiec sie przyczepilem ;)

Z tym, ze facet moze dzis zarabiac slabo, ale biorac pod uwage, ze jest ogarniety i kumaty to za rok czy dwa,
  • Odpowiedz
Z tym, ze facet moze dzis zarabiac slabo, ale biorac pod uwage, ze jest ogarniety i kumaty to za rok czy dwa, bedzie robil dobra kase. No i co, nie jest dobrym kandydatem?


@000loki: to już kwestia ryzyka. Moja siostra właśnie sama "nakręciła" swojego męża i teraz zarabia jak należy.
  • Odpowiedz