Wpis z mikrobloga

  • 370
Mirki tak zapowiada się moja forma, do wakacji jeszcze trochę, silownia 5-6 razy w tyg. aeroby 4-5 razy na tyg. od 30 do 45min. Wzrost 180 waga 90kg. Dieta z zasadami kulturystycznymi ale na oko, ogólnie jem z głowa a nie tylko "jem jom", po tylu latach człowiek wie co najlepsze dla niego.

#silownia #pokazforme #mikrokoksy
Pinkman - Mirki tak zapowiada się moja forma, do wakacji jeszcze trochę, silownia 5-6...

źródło: comment_iMfA7v9z8mfNPzsY0rz4iGQO6bQaYrbK.jpg

Pobierz
  • 212
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pinkman: ciało warte milion dolarów

z perspektywy tylu lat, jaki plan polecasz dla nowocioty po skończonym fbw? jakies wskazowki?

moim najwiekszym problemem jest pilnowanie się diety, bo zawsze mowie sobie ze od jutra zaczynam jesc porzadnie, a i tak zawsze wychodzi ze jakos nie mam czasu i checi robic sobie dobre żarełko totez progres mam slaby
  • Odpowiedz
@Pinkman: No elo mam do Ciebie pytanie, ćwicze sobie kalistenike i forma jest generalnie dobra (coś ala na tych filmikach streetworkoutowych) ale chciałbym #!$%@?ć bodyfata, aeroby dobrze to spalają? Jakieś protipy dla chcących zrobić wycinke plz to do lata się wyrobie z podobną formąʕʔ
  • Odpowiedz
@Pinkman: co masz na myśli 5 lat kaleczenia "piwnicznego"? Pytam, bo sam sobie tak ćwiczę raz na ruski rok, ale nie spodziewając się tam żadnych efektów, tylko żeby się nie zapuścić. To chyba nie jest szkodliwe? :)
  • Odpowiedz
@Pinkman: akurat z niskim bf nie mam problemu, bo zaczynalem od totalnie suchej klaty i jestem ekto (albo po prostu malo jadlem i w sumie dalej nie jem niewiadomo ile). moim problemem jest właśnie wbicie masy, bo tak jak napisalem, mam problemy z utrzymaniem diety.

jakie odżywki polecasz na początek? mój staż to 7-8 miesiecy, wbiłem 10kg
  • Odpowiedz
@susi33: pisałem już wcześniej, kupiłem ze względu na możliwośc pomiaru czasu w różnych konfiguracjach, na co dzień noszę bardziej fitujące ;)
  • Odpowiedz
@Pinkman: Mógłbyś napisać ile Ci to zajęło i czy z przerwami czy bez? Jeśli ktoś już pytał to przepraszam, ale nie mam w tej chwili czasu na czytanie 175 komentarzy :P
  • Odpowiedz