Wpis z mikrobloga

  • 370
Mirki tak zapowiada się moja forma, do wakacji jeszcze trochę, silownia 5-6 razy w tyg. aeroby 4-5 razy na tyg. od 30 do 45min. Wzrost 180 waga 90kg. Dieta z zasadami kulturystycznymi ale na oko, ogólnie jem z głowa a nie tylko "jem jom", po tylu latach człowiek wie co najlepsze dla niego.

#silownia #pokazforme #mikrokoksy
Pinkman - Mirki tak zapowiada się moja forma, do wakacji jeszcze trochę, silownia 5-6...

źródło: comment_iMfA7v9z8mfNPzsY0rz4iGQO6bQaYrbK.jpg

Pobierz
  • 212
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Pinkman: jak często zdaża Ci się pić a-----l? Jak duży wpływ ma to na efekty? Jak wiele mięśni można zbudować bez żadnych dodatkowych suplementów ( czyli tylko jajeczniczka i kurczak)

Ps zajebista sylwetka, zazdroszczę
  • Odpowiedz
@seduceangel: odpiszę ci krótko bo skoro pytasz to pewnie nie wiesz o co chodzi:

1.bocian - człowiek który nie ćwiczy nóg albo robi to słabo bo się boi, że mu urosną za duże (co nie przeszkadza w pompowaniu bicepsa i klaty). Wygląda przez to jak Johny Bravo. Plus zniszczone stawy kolanowe i skokowe.

2.Sterydy not even once ( pełna gama wymieniona wyżej
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@mistra: wiesz co? Pod wpływem emocji spowodowanych Twoją niesprawiedliwą oceną mojej osoby napisałem kupe tekstu, ale jak emocję opadły doszedłem do wniosku, że nic nie będę prostował. Dobrze, że zakrzywiając rzeczywistość poprawiłeś sobie nastrój i dodałeś pewności siebie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kalan: za często, mocny weekend to tydzień wracania do formy. Teraz od 2 miesięcy tylko środki chilloutujące ;-). Gastrofaza to mój największy wróg.

Dobrą dietą możesz zdziałać bardzo wiele.

Zazdrość to zła rzecz, ja się jej wyzbyłem. Jak będziesz zbyt często porównywał się z innymi to staniesz się próżny albo zgorzkniały.
  • Odpowiedz
@Pinkman: Już więcej nie potrzebuję, widzę podobnych do ciebie na każdym treningu. Klata, barki biceps katowane pod każdym kątem. Nogi jak już to wyprosty na maszynie ewentualnie wykroki z 20kg hantelkami. Powiedz mi co jest niesprawiedliwe w mojej ocenie? Twoje kolana i stawy skokowe na starość to będzie ruina bo mięśnie które je mają wzmacniać są słabe a muszą dźwigać olbrzymią masę jaką żeś zbudował powyżej pasa ( plus bieganie
  • Odpowiedz
@Pinkman: nie sluchaj pseudo trojboistow fagasow co chcieli by miec w udzie wiecej niz w pasie. Sylwetka w ksztalcie litery V jest najlepsza, taki poglad krolowal w czasach zlotej ery kulturystyki. Osobiscie prawie nie cwicze ud, chociaz nie odstaja od sylwetki (lydki raz tygodniowo) i jest git. Chodzi o harmonie i proporcje a nie o kebaby smieszny chod, zatarte uda i nogawki w ktore by wlozyl opone. Pozdro zajebista sylwetka.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Nikt nigdy nie powiedział mi, że jestem nieproporcjonalnie zbudowany. Od 2lat kulturyści z czołówki kraju z którymi ćwiczę na jednej siłowni namawiają mnie na starty w klasyku. Masz mylne pojęcie o tych moich 90kg bo dla niewtajemniczonych na co dzień wyglądam jak normalny gość. Sucha masa nie ma ogromnej objętości.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@punkt_widzenia: dzięki! Z przeponą nie wiem o co chodzi, ale brzuch atakuję w każdy możliwy sposób. Jak jesteśmy przy oldschoolu to od razu mam przed oczami Franka Zane'a.
  • Odpowiedz
@Pinkman: Takie pytanie jeszcze: ile można zrobić sylwetki w 2 miesiące? (tak tak, obudziłem się przed wakacjami) Nigdy nie chodziłem regularnie na siłownie, ale często macham hantlami a przez ostatni rok trenowałem muay thai (dość intensywne treningi), klata się wyłania, ale boiler także. Jest choć cień prawdy w tych słynnych "two weeks transformation"?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kalan: niestety za wiele już nie zdziałasz, możesz poprawić samopoczucie i jak zrzucisz trochę fatu sylwetkę i ogólny zarys mięśni. I niech to będzie nauczka, po wakacjach ruszaj z formą, a jak motywacja jest to i od jutra.
  • Odpowiedz
@Pinkman: Serg Nubret, oczywiscie Arnold, a moze nawet sam Joe Weider. Cwiczenie przepony to tez oldshoolowa technika zeby wlasnie maxymalnie zmniejszac obwod brzucha (caly czas wtedy pozostaje lekko wciagniety) i zeby pozujac dalo sie go wciagnac np tak jak Arnie lub przez Ciebie wspomniany Frank. Nie chce mi sie przez telefon (via android ;p) tlumaczyc ale jak chcesz to jak bede na komputerze to podesle Ci o co chodzi ;)
  • Odpowiedz