Aktywne Wpisy

Lekarz_7k +42
Najgorsze jest to, ΕΌe teraz nikt mi nie uwierzy ΕΌe serio 300h w pracy siedze, tylko kaΕΌdy bΔdzie myΕlaΕ ΕΌe to oszustwo jest. Wystarczy, ΕΌe mam 6-7 dyΕΌurΓ³w w miesiΔ
cu.
Co w takiej sytuacji moΕΌe zrobiΔ zwykΕy lekarz, ktΓ³ry normalnie pracuje i nie robi ΕΌadnych waΕkΓ³w i nie zarabia setek tysiΔcy? Jestem obecnie stawiany na rΓ³wni z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze Εcierwo i pasoΕΌyt, ktΓ³rego najlepiej zabiΔ
#konowal100k
Co w takiej sytuacji moΕΌe zrobiΔ zwykΕy lekarz, ktΓ³ry normalnie pracuje i nie robi ΕΌadnych waΕkΓ³w i nie zarabia setek tysiΔcy? Jestem obecnie stawiany na rΓ³wni z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze Εcierwo i pasoΕΌyt, ktΓ³rego najlepiej zabiΔ
#konowal100k

lubie-sernik +95
WΕaΕnie w 7 eleven kupiΕem mango ktΓ³re okazaΕo siΔ smaΕΌonΔ
dyniΔ
.
Za kaΕΌdym razem jak idΔ do sklepu to przypadkowo kupuje coΕ dziwnego. Ostatnio kupiΕem jakieΕ ΕmierdzΔ ce kalmary w przyprawach w formie chipsΓ³w. OczywiΕcie byΕy bardzo ostre.
JeΕli chodzi o jedzenie to na razie porzuciΕem kuchnie tajskΔ . Zamawiam ostatnio wΕoskie makarony (caΕkiem dobre), kuchnie indyjskΔ i na kolacjΔ gΕΓ³wnie jem sushi. PΕacΔ oczywiΕcie duΕΌo wiΔcej niΕΌ za lokalne jedzenie ale kto sernikowi zabroni.
Za kaΕΌdym razem jak idΔ do sklepu to przypadkowo kupuje coΕ dziwnego. Ostatnio kupiΕem jakieΕ ΕmierdzΔ ce kalmary w przyprawach w formie chipsΓ³w. OczywiΕcie byΕy bardzo ostre.
JeΕli chodzi o jedzenie to na razie porzuciΕem kuchnie tajskΔ . Zamawiam ostatnio wΕoskie makarony (caΕkiem dobre), kuchnie indyjskΔ i na kolacjΔ gΕΓ³wnie jem sushi. PΕacΔ oczywiΕcie duΕΌo wiΔcej niΕΌ za lokalne jedzenie ale kto sernikowi zabroni.
ΕΊrΓ³dΕo: 1000059937
Pobierz




π₯π₯π₯
ΕΊrΓ³dΕo: IMG_3258
Pobierz