Aktywne Wpisy

scriptum_nox +27
Jestem jedynΔ
osobΔ
przed trzydziestkΔ
, ktΓ³ra uwaΕΌa, ΕΌe smartfony zepsuΕy podrΓ³ΕΌowanie?
KiedyΕ czΕowiek siΔ moΕΌna byΕo zgubiΔ i trzeba byΕo sobie poradziΔ. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiΔtaΔ, gdzie siΔ zostawiΕo auto.
Wygodniej, ale jakoΕ mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliΕcie turystΔ z mapΔ ?
W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...
#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
KiedyΕ czΕowiek siΔ moΕΌna byΕo zgubiΔ i trzeba byΕo sobie poradziΔ. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiΔtaΔ, gdzie siΔ zostawiΕo auto.
Wygodniej, ale jakoΕ mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliΕcie turystΔ z mapΔ ?
W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...
#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
ΕΊrΓ³dΕo: 1000022918
Pobierz
Markowowski +709





@Orbiter01: zacznij uΕΌywaΔ AI
@Orbiter01: ale samo AI siΔ nie wyklika, ktoΕ tego musi uΕΌywaΔ.
MoΕΌesz teΕΌ iΕΔ na kasjera, nie ma problemu, idΕΊ gdzie Ci pozwoli
@Anihilacja_entropii: za rok lub za trzy lata powstanie chat AUTOGPT i wtedy bΔdzie pozamiatane robotΔ stracΔ wszyscy programiΕci......
@Orbiter01: zostaΕ AI
@Orbiter01: juΕΌ wiem, dlaczego jesteΕ niepotrzebny. Bo mnie nie czytasz lub teΕΌ nie rozumiesz.
JeΕΌeli wiesz, ΕΌe za rok lub trzy to tym bardziej przekwalifikuj siΔ na AI promptera czy jak to tam siΔ nazywa, kiedy wymyΕlono koparkΔ to kopacze ΕopatΔ stracili (w wielu miejscach) pracΔ, ale nie zgadniesz, moΕΌesz zostaΔ operatorem koparki.
Rozumiem, ΕΌe nie
@Orbiter01: optymizm, ΕΌe dasz radΔ? Faktycznie, zgadzam siΔ z TobΔ .
W innych miejscach nie widzΔ, nutki optymizmu