Wpis z mikrobloga

Mireczki - taka sytuacja.

Wychodzimy ze znajomymi z UW, podchodzi do nas jakaś dziennikarka z TVP i pyta o to, dlaczego młodzi głosują na Korwina.

Najpierw wypowiedział się jeden kumpel, który na niego głosował, ale nie mówił zbyt składnie. Później kolejny kolega, który nie głosował. Ja początkowo chciałem robić za tło, no ale w pewnej chwili stwierdziłem, że też się wypowiem :P

Mój wywód trwał jakieś 2-3 minuty, więc w sumie jestem ciekawy co akurat będzie pokazane, jeśli cokolwiek będzie. Oczywiście pani wtrącała pytania o "gwałty" i "zrobienie burdelu z PE", ale jakoś udało mi się z tego wybrnąć :P

Może nie wszystko powiedziałem tak jak chciałem, może mogłem coś jeszcze dodać, ale summa summarum jestem zadowolony i podczas udzielania wywiadu czułem się, jakby mój kuc powiewał na wietrze niczym balon na wiecu KNP.

Trochę mnie tylko przybił fakt, że najprawdopodobniej pokażą to dzisiaj w wiadomościach xD

#knp #korwin #coolstory
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Wojt_ASR: ciekawe czy jakbyś nawijal ze glosowales na Korwina bo będą jaja w parlamencie i w ogóle heheszki to czy pusciliby więcej :P

W sumie nie rozumiem tych dziennikarzy.

Jadą pod UW, robią pewnie kilka wywiadów, potem odpowiedni wybierają itd wiec trochę to trwa a w sumie do materiału przechodzą tylko 3 sekundy. A np. na fejsbuku w 5 minut znalezliby jakaś wypowiedź na pytanie dlaczego młodzi głosują na JKM
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: Robiłam kiedyś w TVP przy klejeniu takich materiałów i a) dobrze, że Cię w ogóle puścili b) dobrze, że nie pomajstrowali przy tym bardziej, bo sam byś się zdziwił, co powiedziałeś. :)
  • Odpowiedz
@spacebound: Wiem, wiem, właśnie obawiałem się co puszczą. No, ale w sumie przez większość czasu mówiłem czy to na Palikota, czy to na Gowina, czy to na TVP czy to na TVN, więc za dużo im nie zostało xD
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: Moze z racji mojego zamilowania do przegrywu lepiej bedzie, jak dostane poza kolejka? Rozne rzeczy moga sie przytrafic podczas czekania, nie wiadomo nawet, czy sie doczekam. Przekonalam Cie?;>
  • Odpowiedz