Wpis z mikrobloga

Mireczki - taka sytuacja.

Wychodzimy ze znajomymi z UW, podchodzi do nas jakaś dziennikarka z TVP i pyta o to, dlaczego młodzi głosują na Korwina.

Najpierw wypowiedział się jeden kumpel, który na niego głosował, ale nie mówił zbyt składnie. Później kolejny kolega, który nie głosował. Ja początkowo chciałem robić za tło, no ale w pewnej chwili stwierdziłem, że też się wypowiem :P

Mój wywód trwał jakieś 2-3 minuty, więc w sumie jestem ciekawy co akurat będzie pokazane, jeśli cokolwiek będzie. Oczywiście pani wtrącała pytania o "gwałty" i "zrobienie burdelu z PE", ale jakoś udało mi się z tego wybrnąć :P

Może nie wszystko powiedziałem tak jak chciałem, może mogłem coś jeszcze dodać, ale summa summarum jestem zadowolony i podczas udzielania wywiadu czułem się, jakby mój kuc powiewał na wietrze niczym balon na wiecu KNP.

Trochę mnie tylko przybił fakt, że najprawdopodobniej pokażą to dzisiaj w wiadomościach xD

#knp #korwin #coolstory
  • 123
  • Odpowiedz
@womabo: No, miałem kaca po wczoraj xD W sumie ciągle mam xD

Przez następną godzinę tylko myślałem co ja #!$%@?łem i co mną kierowało, że się wyrwałem xD Mogłem milczeć i nic nie mówić xD
  • Odpowiedz
@Areooo51: Ta :P Poza tym tak z ciekawości - będzie to można później gdzieś obejrzeć? Bo na żywo nie będę miał okazji, a jestem ciekawy jak to skroją.

@LibertyPrime: Tak też mi się wydaje. Bo np. ten kolega, który się nie wypowiadał zbyt składnie użył np. sformułowania, że Korwin jest idiotą, albo mówił też o SLD per komuchy. Z drugim się zgadzam, z pierwszym trochę mniej, ja mówiłem
  • Odpowiedz