Wpis z mikrobloga

#komputery #notebook #cokupic #pcmasterrace #laptopy

Mirasy, mam dylemat, chyba powinien kupić sobie notka, obecnie używam starego Elitebooka 2570p, na i5 3.generacji, no i trochę już leciwy się zrobił, lekko niedomaga w różnych sytuacjach, ale najbardziej irytuje mnie słaba jakość ekranu, ciemny jak cholera. Znajdzie się coś do 1-1.2k? Najpierw pomyślałem o jakimś starym thinkapdzie np 495 z Ryzenem, ale w podobnej cenie kupię też HP Elitebooka G7, a może nawet uda się coś znaleźć na zen 3. Jest też opcja zakupu czegoś nowego z Ali opartego o te intelowskie n100 lub n150, np Chuwi Minibook x.

Sprzęt potrzebny do multimediów, może jakieś starsze gierki, coś z emulacji, dualboot itp. Warto bawić się w te poleasingowe ale w sumie w nieznanym stanie sprzęty klasy biznesowej czy szukać czegoś nowego (ale budżet trochę ogranicza ciekawe wybory)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kick_Ass: widzę, że już nawet T14 gen 2 AMD można dostać za 1200 zł na allegro
to chyba najlepsze co możesz
po taniości to T480/T480s patrz tylko żeby 16gb ramu i i5 8 generacji było
  • Odpowiedz
  • 0
@frutson no i styka :) mam w domu jeszcze Acera z serii 5920g gdy wchodziły pierwsze core2d i działa, podczas gdy Alienware m17 r4 mi się wysypał po niecałym roku.
  • Odpowiedz