@p0391: nie dziwi mnie to wcale, z kofederacji się wyrasta tak samo jak z niektórych lewicowych bzdur jak zaczyna się pracować i widzieć jak wygląda "dorosłe" życie przeciętnej osoby
@GrochenMochen: chyba, że ma się to "szczęście", że zarabia się trochę lepiej niż średnia krajowa i widzi się pomysły opodatkowania "milionerów", albo jest się tak jak ja "złodziejem" na b2b ( ͡°͜ʖ͡°)
A jeszcze takie przemyślenia - ludzie są przeciwni elektrykom, nikt nas nie zmusi itd... a co w takiej sytuacji jak nagle ceny jebna na 9-10zl ... To zaraz się ludzie przeproszą z elektrykami... Dla jasności sam mam 3 diesle pod domem. :)
Komentarz usunięty przez moderatora
źródło: temp_file1777642605259964555
Pobierz@GrochenMochen: chyba, że ma się to "szczęście", że zarabia się trochę lepiej niż średnia krajowa i widzi się pomysły opodatkowania "milionerów", albo jest się tak jak ja "złodziejem" na b2b ( ͡° ͜ʖ ͡°)