Wpis z mikrobloga

@150bpm: istnieje opcja, że ta Hebda go wybroni. Jak kibola.
Ale wtedy to już tylko samosąd np. rodziny . I to na wszystkich, którzy dopuszczą do takiego stanu rzeczy, że morderca, na którego jest tyle dowodów o tyle świadków, tyle nagrań, tyle zdjęć i tyle wszystkiego, będzie odbywać wyrok jeszcze krótszy niż 8 lat.
Btw. Za te osiem lat, wychodząc z pierdla powinien czekać na niego, któryś z rodziców i
  • Odpowiedz