Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie w#@$%*a jak ktoś pisze że będą singlem to nie opłaca się gotować, lepiej sobie coś zamówić z dowozem albo iść zjeść na mieście.

Na zdjęciu kolacja jaką sobie zrobiłem:
carpaccio kupione za 11zł w biedronce
sałatka z fetą - feta którą kupuję wychodzi chyba 86 zł/kg (8,6 za 100g) pozostałe składniki ogórek papryka cebula kilka pomidorków kilka oliwek oliwa ocet z czerwonego wina sól ok 10-12zł

razem 30zł

Za 30zł z dowozem to teraz nic nie zamówię w warszawie. Jak bym się ubrał i poszedł zjeść na miasto to za 30zł jakiegoś chińczyka z psa można zjeść albo kebaba na talerzu bo w bułce da się jeszcze za 22zł kupić xD

Żeby coś zdrowego zjeść na mieście w wawce to 60zł trzeba wydać

#kosztyzycia #jedzenie #gastrowarszawa #gastronomia #zdroweodzywianie #zdrowazywnosc
UFOnasnie_zgwalci - Zawsze mnie w#@$%*a jak ktoś pisze że będą singlem to nie opłaca ...

źródło: IMG_1732

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

30pln za ktore ty masz jakies warzywa ja mam pelnoprawny posilek.


@gorzki99: XDD nie osmieszaj sie typie za za 30 zł to mozesz miec watpliwej jakosci kotleta z kulka ziemniakow z baru mlenczego xD
  • Odpowiedz
@Klepajro: Kolejny co sie nie zna ale sie wypowie. Fajnie sie jest z was posmiac.
Ja nigdy nie liczylem kalorii ani nigdy nie dbalem o to co jem. Ale tak sie sklada ze w robocie mam kumpla ktory patrzy na to (no duzy jest :PP)

Ja standardowo "tacka z biedronki" do mikrofali za jakies 15pln. I raz wpadlem na pomysla zeby mi to "przeswietlil". Bo on ma jakies tam apki
  • Odpowiedz
@UFO_nas_nie_zgwalci

: jedz sobie dalej kotlety smażone na fryturze po 35zł ja ci nic nie zamierzam udowadniać ani tłumaczyć


Przecież o to ci chodziło we wpisie, a teraz nie zamierzasz tłumaczyć xDD
Wyniki badań masz o wiele lepsze, od osób, które jedzą smażone na fryturze?
  • Odpowiedz
@UFO_nas_nie_zgwalci po 20 jadłodajnie w, marketach maja zniżki i ludzie wpadają na, kolację, i czasem jest z czego wybrać. Mam, na, mysli takie na wage danie.

Alw,masz rację, czasem lepiej kupić te 3 masła w promocji i coś jeszcze i improwizować
  • Odpowiedz