Wpis z mikrobloga

Witam,
Gdzie najbardziej chcielibyście mieszkać, w domu czy mieszkaniu? Napiszcie w komentarzach argumenty za i przeciw :) #ankieta #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #kiciochpyta #pytanie #dom #mieszkanie #hipoteka #kredyt #dzialka

Gdzie mieszkasz? Gdzie wolisz?

  • Mieszkam w domu, wolałbym w domu 34.8% (47)
  • Mieszkam w mieszkaniu, wolałbum w mieszkaniu 24.4% (33)
  • Mieszkam w domu, wolałbym w mieszkaniu 3.0% (4)
  • Mieszkam w mieszkaniu, wolałbym w domu 37.8% (51)

Oddanych głosów: 135

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@costusmierdzi: nowoczesność??

Domy i bloki mają swoje wady i zalety. Problemem domu jest to, że trzeba o niego dbać bardziej niż o mieszkanie.

Ale z drugiej strony w mieszkaniach dla mnie osobiście jest jakiś więzienny Vibe xD Sąsiedzi z każdej strony, zero prywatności. Dla mnie to są okropne warunki do życia, no ale ja całe życie w domu więc stąd może stąd to skrzywienie
  • Odpowiedz