Wpis z mikrobloga

A co mi tam.

Drogie mirki jeżeli jest tu jakiś smutny mirek, któremu bardzo dokucza #tfwnogf otwieram nowy projekt. Oferuje swoją pomoc w kobiecym ocenianiu co należałoby zmienić w wyglądzie zewnętrznym, jakaś pomoc w zakupach i w miarę możliwości czasowych mogę z takim mirkiem gdzieś wyjść, na piwo, kawę, pogadać tak żeby mógł się przełamać w kontaktach z kobietami.




#100odratowanychstuleji
  • 78
Oferuje swoją pomoc w kobiecym ocenianiu co należałoby zmienić w wyglądzie zewnętrznym, jakaś pomoc w zakupach


@slepowzroczny: ale to są podstawy podstaw i czasem takie rady są szkodliwe. Jeśli ubierzesz jakiegoś kuca w loafersy i fitująca koszulę to możesz mu zaszkodzić. Nie wybudujesz mu pewności siebie ubierając w sztuczny kostium, który go gryzie. Żadna dziewczyna na to nie "poleci"
@slepowzroczny: nie no, fajnie że chcesz pomagać, ale mówiąc jak ktoś się ma ubrać, jak uczesać i co mówić pozbawiasz gości tej mitycznej "pewności siebie" i nie rozumianej jako "o jaki ja jestem hardkorowy" tylko okazywanej poprzez to, że koleś ma wiedzieć czego chce. Ucinasz im jaja w relacjach damsko męskich.