Wpis z mikrobloga

  • 0
@CzaryMarek: "sprzęt wojskowy" czyli brak podania limitu, czyli USA bedzie bronić Ukrainę bo została zakotwiczona, będzie miała tam ogromną ilości surowców. A jak wspomniał również Wojczal, Trump ma teraz wolną rękę, może mówić że USA zarabia w tej wojnie bo surowce a nie Tylko wydaje
  • Odpowiedz
@TheBlackCube: Trump pokazywał wielokrotnie, że nie jest gotów na eskalacje tego konfliktu, że tej wojny nie da się wygrać, że to tylko przepalanie pieniędzy. Tak więc on nie ma raczej manewru, żeby jakoś zwiększyć wsparcie dla Ukrainy i pokonać Rosję. A teorie Wojczala są mało wiarygodne i innych geopolityków tak samo, bo cała geopolityka to wróżenie z fusów.
  • Odpowiedz
@TheBlackCube: jak faktycznie tam europejski i amerykański biznes przyjdzie to pozamiatane dla Putina, bo Zachód przede wszystkim będzie bronił swoich interesów. Do tego dać Ukrainie możliwość używania zachodniej broni bez ograniczeń, a Europa niech ubije jakiś deal z Chinami.
Źle to wygląda dla r0ssji
  • Odpowiedz