@mirko_anonim: To źle, że cię odciążają? Ja to chyba muszę zacząć specjalnie zawalać tematy to może kogoś mi dadzą jeszcze do pomocy bo tak się nie doczekam.
W sumie to fajnie mają te kobiety. Wbijasz na streama, pijesz za darmo, a potem jeszcze wytaczasz sprawę w sądzie i wpada luźne 20 tysięcy na konto ( ͡°͜ʖ͡°)
#pracbaza #korposwiat
Wlasnie od nowej dowiedziałem się, że przejmuje część moich obowiązków.
Nie dostalem informacji od przełożonego. Nie wiem co zrobić. Iść z mordą? Albo może od razu do szefa szefa? Czy udawać glupca?
I co? Mam iść na spotkanie dot. Tej działki i powiedzieć na pytania "nie wiem, bo tego nie robię"?
Jestem pierwszy raz w takiej sytuacji i nie wiem co mam zrobić....
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: Jailer
To źle, że cię odciążają? Ja to chyba muszę zacząć specjalnie zawalać tematy to może kogoś mi dadzą jeszcze do pomocy bo tak się nie doczekam.