Wpis z mikrobloga

@Franek666: więc zaznaczę, że nikogo nie zachęcam, ba! mam w dupie (hehe) czy ktokolwiek na świecie aprobuje seks analny (o ile go nie zabrania), odnoszę się tylko do rażącego błędu w rozumowaniu.
  • Odpowiedz
nie wiem jakie masz poglądy, ale nie słyszałem nigdy żeby Janusz Korwin-Mikke albo liderzy Ruchu Narodowego wypowiadali się entuzjastycznie o sodomii. Za to wy koniecznie chcecie wszystkim wmusić swój światopogląd ostracyzujący niepraktykujących seksu analnego.


@Mario_Puzon: ja znalazłem taką wypowiedź JKM, jak wchodzimy na te tematy:

Jeszcze słów parę o „sprawie Polańskiego”. Obawiam się bowiem, że z uwagi na zwięzłość wypowiedzi, mogłem zostać fałszywie zrozumiany. Pisząc wczoraj „Ja się tym, co zrobił p. Polański zwyczajnie brzydzę – ale to było chyba ze 40 lat temu…” – nie miałem na myśli tego, że p.Polański wziął sobie do łóżka 13-latkę – bo wyglądała na zupełnie dojrzałą. Tym się nie brzydzę – ludzka rzecz. (…) Moje obrzydzenie budzi to, CO On robił z tą dziewczyną. Może dziewicą nie była – ale była bardzo młoda. Taka dziewczyna powinna najpierw nauczyć się współżyć normalnie – a dopiero potem może być wprowadzana w (znane większości z relacji prasowych)
  • Odpowiedz
@Franek666: czekam w takim razie na swoją kolej :>

JAK MOŻNA PRZEJŚĆ OD DYSKUSJI O DZIEWCZYNIE Z NAPISEM NA KOSZULCE O SEKSIE ANALNYM DO DYSKUSJI O JKM I LEWAKACH???


@Sicamber: jesteśmy przecież na wykopie. Tutaj nie obowiązuje prawo Godwina, tylko jego zmodyfikowana wersja:

Wraz z trwaniem dyskusji na wykopie, prawdopodobieństwo użycia porównania, w którym występuje lewak bądź Korwin dąży do 1
  • Odpowiedz
@rineo: ależ ja nigdzie nie sugeruję, że seks analny -> gej, lecz twierdzę za badaniami naukowców, że to realizacja fetyszu. Widać, że brakuje Ci edukacji seksualnej skoro nie dostrzegasz różnicy pomiędzy orientacją seksualną a fetyszem seksualnym.

"Ignorance is bliss"

~ Thomas Gray
  • Odpowiedz
ależ ja nigdzie nie sugeruję, że seks analny -> gej


@Mario_Puzon: Jak to nie? Na pytanie:

wytłumacz mi jak krowie na granicy, gdzie są gejowskie znamiona w tym, że mężczyzna uprawia seks analny z
  • Odpowiedz
@Franek666: twierdzi, że je ma - albo je znajdzie i okaże się, że ma rację albo nie znajdzie. Jeśli nie znajdzie to albo wycofa się ze swojego zdania albo będzie się z czego pośmiać. To sytuacja win-win-win :)

@Mario_Puzon: to napisz jak znaleźć. Poza tym możesz zalinkować, wystarczy wklepać `tekst opisu' - telefony oferujące dostęp do internetu wystarczający do uruchomienia wykopu oferują opcję kopiowania (np. adresu) oraz nawiasy
  • Odpowiedz