Wpis z mikrobloga

@Mario_Puzon: wytłumacz mi jak krowie na granicy, gdzie są gejowskie znamiona w tym, że mężczyzna uprawia seks analny z kobietą? Bo aż jestem ciekawa jak do tego doszedłeś.
  • Odpowiedz
@hellyea: seks analny jest substytutem seksu waginalnego u par homoseksualnych. Tak samo jak pary homoseksualnych kobiet stosują zamienniki penisów w postaci dildo, tak pary homoseksualnych mężczyzn używają odbytu jako zamiennika pochwy.
  • Odpowiedz
może po prostu @Mario_Puzon ma bardzo konserwatywne spojrzenie na seks z kobietą? Założę się że uprawia seks tylko w pozycji misjonarskiej i tylko w celu rozmnażania się. Chociaż i tego nie jestem pewien sądząc po jego wpisach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mario_Puzon:

seks analny jest substytutem seksu waginalnego u par homoseksualnych.


Dla par hetero jest to po prostu jedna z form seksu i już. Nie podpatrzyli tego u gejów i nie powiedzieli na hurra "my teraz też tak będziemy robić" XD bo to, co piszesz brzmi, jakby najpierw tylko geje bzykali się w ten sposób i jakby było to tylko gejowskie, a dopiero potem pary hetero zaczęły tak robić :D i oczywiście
  • Odpowiedz
@Franek666: mylisz się, to nie ma nic wspólnego z konserwatyzmem. To zabawne że takie lewaki jak ty od razu nazywają kogoś konserwatystą gdy odmawia on afirmacji homoseksualizmu we własnym łóżku.
  • Odpowiedz
@Mario_Puzon: Czyli podczas seksu analnego para heteroseksualna używa odbytu jako zamiennika pochwy... noooo okeeej....spoko..... Ale nadal co to ma do gejowskich projekcji u par hetero? Do takowych projekcji już bardziej się nadaje jak facet chce aby jego kobitka wychędożyła go w tyłek prawda? Czy wtedy to są projekcje lesbijskie u faceta? :D
  • Odpowiedz
@Mario_Puzon: ale nie widzisz, że to brzmi tak, jakby seks analny był z założenia gejowski? Niezależnie od tego, z kim to robisz?

Inaczej: wg twojego rozumowania, analogicznie wychodzi na to, że jeśli użyję wibratora, który lesbijkom przecież zastępuje penisa to jestem ukrytą lesbą?
  • Odpowiedz
@Mario_Puzon:

pierwiastka gejowskiego


Matko bosko, dodaję cię do obserwowanych, jesteś lepszy niż wszystkie tagi typu #humor. Nie bierzesz pod uwagę tego, że seks analny niweluje wszelkie zmartwienia związane z zajściem w ciążę bez potrzeby używania antykoncepcji (chociaż prezerwatywa na wypadek jakichkolwiek chorób i tak jest wskazana), a czasami też jest to dla kobiety przyjemniejsze/bardziej ekstremalne doznanie niż zwykły seks?
  • Odpowiedz
@Franek666: nie wiem jakie masz poglądy, ale nie słyszałem nigdy żeby Janusz Korwin-Mikke albo liderzy Ruchu Narodowego wypowiadali się entuzjastycznie o sodomii. Za to wy koniecznie chcecie wszystkim wmusić swój światopogląd ostracyzujący niepraktykujących seksu analnego.
  • Odpowiedz
@Mario_Puzon: co ma do tego JKM i gdzie ty widzisz zmuszanie kogoś do "sodomii". Chciałbym zauważyć że to ty chciałeś aby w innym wpisie autor otagował #gejowskihumor i ruszyłeś z wywodami a my staramy się uargumentować dlaczego jesteś w błędzie. A wracając do prawicy/lewicy to dopuszczasz tylko skrajności? Nic pomiędzy?
  • Odpowiedz
pragnienie seksu analnego to realizacja tkwiącego w nich pierwiastka gejowskiego


@Mario_Puzon: Nie wiem czy zauważyłeś, ale jeśli twierdzisz, że w ludziach może tkwić pierwiastek gejowski, to znaczy to również, że jest to naturalne. Czyli homoseksualizm jest jedną z opcji, równoprawną… a Tobie się nie podoba i równie dobrze mógłbyś dla własnego kaprysu potępiać niebieskookich ludzi. Naprawdę tego chcesz?

Jest jeszcze możliwość, że jesteś oddanym freudystą… co sytuacji wiele nie poprawia.
  • Odpowiedz