Wpis z mikrobloga

@Mario_Puzon:

pytanie o wibrator jest pozornie analogiczne, lecz to jedynie złudzenie, gdyż wibrator u pary heteroseksualnej jest jedynie akcesorium. Seks analny zaś jest uprawiany zamiast seksu waginalnego jako realizacja fetyszu seksu homoseksualnego - partnerka czerpie tu przyjemność z wcielenia się w rolę pasywnego mężczyzny oraz poddańczego charakteru tego aktu, zaś mężczyzna realizuje swe homoseksualne potrzeby.


poddaję się, bo już teraz serio śmiechłam. Ty przedstawiasz tezy, nie argumenty. Opierasz się na ...
@Franek666: nie ma grzechu sodomii, jest grzech sodomski, a właściwie grzechy - te, które popełnili mieszkańcy Sodomii, czyli homoseksualizm, kazirodztwo, cudzołóstwo, aborcja, zoofilia, masturbacja i seks podczas miesiączki. Mamy też słowo sodomia, które oznacza konkretnie zoofilię. Żeby nie było, to popularny błąd, wymądrzam się tutaj bo kiedyś wdałem się z kolegą w dyskusję czy sodomia oznacza homoseksualizm czy seks analny, okazało się że żaden z nas nie ma racji
@Mario_Puzon: może w jakimś małym procencie tak jest że para hetero chce symulować parę homo (chociaż nie mam za nic pojęcia dlaczego miałaby to robić) ale na pewno nie są to wszystkie pary, a powiedziałbym że bardzo mały procent. A powiedzenie "udowodnione przez cenionych psychologów" jest równie rzetelne co "Amerykańscy naukowcy dowiedli"
@rineo: napisałem grzech sodomii bo tak było na wikipedii, cytat:

Termin ten często używany jest w rozumieniu grzechu sodomii[3] i pochodzi od nazwy biblijnego miasta Sodoma, które według Starego Testamentu zostało zniszczone przez Boga[4]
@Franek666: obrazek, który skomentowałem we wpisie którego skrin zrobiłeś, przedstawia właśnie taką publiczną afirmację, której nie akceptuję. Masz rację pisząc, że ludzie nie chwalą się publicznie że się masturbują lub uprawiają seks, więc nie wiem czemu innego traktowania oczekujesz wobec publicznego propagowania seksu analnego w postaci koszulek lub parad.
@Franek666: źródłem jest Katechizm Kościoła Katolickiego, w którym jest opisany grzech Sodomitów:

1867 Tradycja katechetyczna przypomina również, że istnieją "grzechy, które wołają o pomstę do nieba". Wołają więc do nieba: krew Abla 101 , grzech Sodomitów (...)


Wikipedia :/
@Mario_Puzon:

więc nie wiem czemu innego traktowania oczekujesz wobec publicznego propagowania seksu analnego w postaci koszulek lub parad.


robisz #!$%@?ę z logiki. Wskaż w moich słowach cokolwiek co namawia do seksu analnego w postaci koszulek lub parad. Jak powiedziala @hellyea przedstawiasz tezy a nie argumenty i dalsza rozmowa nie ma sensu. Zyj dalej w swoim swiecie
będącą niestety szczególnym przypadkiem fallacia accidentis


@Mario_Puzon: znowu używasz słów, których nie rozumiesz - odnosiłem się do implikacje będącej clou Twojego pseudodowodu, a nie do jakiejś pobocznej pierdoły. Swoje stanowisko uzasadniasz odwróceniem implikacji, stosuję identyczne odwrócenie implikacji i nazywasz to błędną logicznie wypowiedzią? Tak, jest błędna, dokładnie o to chodzi - albo obie są błędne albo obie poprawne.

Przypomnę:

Z prawdziwości gej -> seks analny nie wynika prawdziwość seks analny ->