Aktywne Wpisy

tesknilam_ +12
Irytuje mnie gadanie niektórych marihuaniarzy o tym, że buch to samo dobro i remedium na wszystko. Nie twierdze, ze nie ma jakichs pozytywnych skutkow, ze nie powinna byc dostepna medycznie. Jednak jak patrzylam na ludzi ktorzy jaraja tyle co piją panowie pod sklepem a twierdzili że wszystko jest spoko, to wątpliwa jest ta całkowita nieszkodliwość zioła.
Juz nawet slyszalam, ze leki psychotropowe to syf i uzależniają i jak juz to powinnam jarać
Juz nawet slyszalam, ze leki psychotropowe to syf i uzależniają i jak juz to powinnam jarać
Anal_Vibes +6
Rynek ciągle uparcie nie zauważa, że BYD w samym tylko maju sprzedało więcej samochodów, niż Tesla w całym Q1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#byd #tesla #inwestycje #gielda #samochodyelektryczne #motoryzacja
#byd #tesla #inwestycje #gielda #samochodyelektryczne #motoryzacja
źródło: image
Pobierz




#zwiazki #psychologia
Ale mnie to wkurza. Nie widziałem dziewczyny ze 3 lata odkąd skończył się związek a dzisiaj mi się śniła i później mnie w tym śnie zdradziła i co najgorsze wykazała na twarzy radość i ukojnie jak się obściskiwała i całowała z jakimś typem.
Obudziłem się i człowiek rozbity emocjonalnie. Niby sen ale niesmak pozostał. W realnym życiu skończyło się normalnie, nie to że ktoś coś zrobił źle, wszystko z rigczem.
Czemu człowiek jest tak zbudowany że aby o kimś zapomnieć to musisz poznać kogoś nowego.. nie mogę tego przeboleć w życiu. Poprzednio też tak miałem, dopiero jak obdarzyłem uczuciem kogoś nowego to tak naprawdę zapomniałem o poprzedniej co zajęło kilka lat i dopiero jak byłem w nowej relacji i zaufałem po tam roku czy coś, to zapomniałem o tamtej. A o tej nigdy chyba nie zapomnę, raz że przez te 3 lata nie miałem żadnej randki, mimo prób, dwa w głowie już inaczej mam z rzutem pesymistycznym na relacje, trzy jestem już stary i mam dość, twardo stąpam po ziemi i żyje tym jak jest i to co teraz a nie marzeniami, marzeniami to sobie można żyć jak ma się kilkanaście albo 20 parę lat, ale nie 40 w zasadzie. połowa życia za mną.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: Dipolarny
Chwycic tylko sznur i....
( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)