Wpis z mikrobloga

@primononnucere: Zadanie takie jak z turystą było chyba na każdym arkuszu, który rozwiązywałem. Z tego co pamiętam trygonometria była potrzebna tylko w jednym zamkniętym i jednym otwartym zadaniu, przy czym w otwartym i tak można było powołać się na trójkąt szczególny.
@BukkakeWarrior: Oj jaki ty zajebisty, masz nobla z matmy? Trójkąt szczególny, turysta co roku, sam nie będę miał problemów ze zdaniem, ale przyznaję, że Ci słabsi co liczyli na 40%-50% mogą mieć poprawkę, bo była trochę cieższa, niż w ubiegłym roku. Tylko, że to trochę to nic dla kogoś kto ogarnia, a dlatego co nie ogarnia może decydować o zdaniu.
@BukkakeWarrior: Czy ja piszę, że nie dało? Sam to zrobiłem, ale znajomi z podstawy nie zrobili i nie wyleciałem do nich z mordą, że są #!$%@? na ryj, jeżeli nie wiedzieli, że da się to zrobić z trójkątem, który ma kąty 30,60, 90. #!$%@?ą mnie tacy ludzie jak Ty, "o rany, co za debile, ciemnota, głupota, nie zauważyli, że to trójkąt szczególny). Apropos turysty, to zadania było inne, niż zazwyczaj, bo