Wpis z mikrobloga

250 333 - 43 = 250 290

Statystyki z Endomondo:

Dystans: 43

Czas: 1h:34m:52s

Średnia prędkość: 27.1 km/h

Maksymalna prędkość: 46.3 km/h

Spalonych kalorii: 1830 kcal

Wczoraj nie jeździłem, a dzisiaj nogi dały radę :) Miła pogoda chociaż wiatr w pewnym stopniu obecny,

#113tygodni

Dzisiaj zrobiłem sobie taki obiadek jak na zdjęciu, jakieś 300 gram kurczaka. Domowa sałatka z słoika, ogórek, cebula, papryka w sosie własnym i pomidorek.

Pierś zamarynowałem sobie 3 godziny przed usmażeniem i wyszła zajebista, zioła wybrałem tak na węch oraz dodałem kostkę bulionową z wołowiny rozpuszczona w połowie szklanki wody. A smażone było w folii aluminiowej, nie wiem czy to zdrowe ale innego pomysłu na to nie miałem, myślę nad zakupem patelni z grillem.

Wyszło zajebiste!

Na śniadanie byłe 4 naleśniki z jakimś dżemorem (wiem w #!$%@? kalori) ale rower i to i tak się wypaliło :P A rano i tak trochę w ogrodzie popracowałem.

Tak z ciekawości rano się zważyłem i waga pokazywała 114 kg.

#dieta #odchudzanie

#rowerowyrownik
ElCidX - 250 333 - 43 = 250 290



Statystyki z Endomondo:

Dystans: 43

Czas: 1h:34m...

źródło: comment_ofi4fd2UMLdpvnUXgDPevXTsWI2JMN6I.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@ElCidX: Świetne! Co do naleśników z rana - nie masz sie ich co bać, bardzo ważne są węgle z rana. Do piersi mogłeś śmiało dodać jakiś brązowy ryż/kaszę gryczana/makaron durum, żeby organizm nie przerabiał białka na energie tylko na tkankę mięśniową. Tak czy siak super i trzymam kciuki! ;)

I co postępów. Nie sugeruj się tylko wagą! Zmierz sobie obwody w udach, talii oraz w pasie i sprawdzaj je co
  • Odpowiedz
@UltimateCraving: Wiem że kubek fajny, "własny" projekt :) Jakby co to szukam dziewczyny #tfwnogf

@Zlyy: Wiem, wiem odnośnie węgli, dlatego właśnie je zeżarłem. Tak zazwyczaj to na śniadanie płatki i musli, więc białko i węgle.

Muszę zacząć sobie ważyć produkty, i lepiej szacować kalorie, żebym wiedział po prostu ile kcal zjadłem. Wiem, że teraz raczej nie przekraczam granicy, ale zawsze lepiej być świadomym.

Dobry pomysł z
  • Odpowiedz
@ElCidX: a nie wolisz liczyć kalorii i jeść normalnie obiady i wszystko inne i nie myśleć czy to dobrze że jesz naleśniki czy nie? Do obiadu kasza/ryż, jak chcesz się dobrze regenerować bez węgli? :)
  • Odpowiedz
@Leniwiec1: Jutro będę sobie bardziej liczył kalorie. Bez węgli nie wyobrażam sobie dnia :) Śniadanie obowiązkowo musie się od nich zaczynać, a w ciągu dnia chcę przechodzić bardziej w stronę białka, ponieważ lepiej zwalczają głód i nie rozkręcają tak metabolizmu.
  • Odpowiedz
@ElCidX: wywal musli bo to kupne na serio jest niezdrowe. możesz zrobić sam - np 50g płatków owsianych, 50g otrębów żytnich, 200ml mleka 2%, 10g rodzynek, zurawiny, slonecznika itd. zamkniesz sie w 400-500kcal a pozywne sniadanie naprawdę zdrowe

ja dodaje jeszcze plaska (czasem czubata jak mam ochote) lyzke kakao naturalnego. super zmienia smak. no i dodaje slodziku bo nie lubie gorzkiej owsianki ;p
  • Odpowiedz
@bemo: Bez przesady, mi tam bardzo podchodzi to musli tropikalne z biedronki. A akurat wyższa kaloryczność jest na + bo nie mogę jakoś dopiąć 2k kcal na dzień.
  • Odpowiedz
@ElCidX: chodzi o to ze jest niezdrowe bo ma duzo wiecej cukrow prostych i zawiera syrop glukozowo fruktozowy, mi tez bardzo podchodzi musli z lidla bo jest pyszne, ale wlasna owsianka jest o niebo zdrowsza a dobrze zrobiona bardziej Cie zasyci i moze byc rownie smaczna bo mozesz do niej wlozyc to na co masz ochote
  • Odpowiedz