Wpis z mikrobloga

@Parkero: No ale co się stało z nadmiarem skóry? Operacje? Jeśli tak, to pewnie niezłe blizny, lecz myślę, że jakoś specjalnie by mi nie przeszkadzały. Bardziej ten uporczywy obrazek "przed", no i panna raczej nie partia na żonę, bo powiedzmy, że by zaszła, zaczęła jeść i już #!$%@?ła "healthy lifestyle".
@SamiecAlfa @Golibroda: Jeśli faktycznie zrobiła to w 3 lata to nie ma mowy tutaj o pozostałości skóry czy efekcie jojo. Skóra człowieka ma tendencje do rozciągania i kurczenia się jeśli zmiany odbywają się powoli.

Ja osobiście zakochałem się w "edycji" po prawej :) Z moich obserwacji powiem Wam, że jak laska naprawdę zajara się siłownią i zdrowym trybem życia (zwłaszcza ostatnio) to już ciężko jej to wybić z głowy :D
@blondeblossom: Nie wiem ile ma wzrostu, ale zrzuciła 36 kg, podczas gdy dla niej normalną wagą byłoby jakieś 55. Schudła zatem o ok. 40%. Nie wiem jak to się przekłada na ilość skórnej właściwej, składającej się z tkanki łącznej zwartej, ale taki nadmiar nie mógł wyparować. Tłuszcz się spala. Skóra nie.

A co do stereotypu: większą motywacją dla panienki jest znalezienie samca. Gdy już go znajdzie, stroi się nie dla niego,
@SamiecAlfa:

@keram244: Znam jedna dziewczyne co schudla mniej wiecej w takim stopniu po znalezieniu faceta, wczesniej nikt nie zwracal uwagi mimo jej zainteresowania (np ja :P) a tu zonk :) wiec nie zawsze tak jest, czasem w jakis sposob posiadanie faceta motywuje do stania sie piekniejsza - ale jak? moze bu nie stracic?
@SamiecAlfa: Ale miejsce tłuszczu zajęły częściowo mięśnie ;) Dla przykładu spójrz na kobiety w ciąży - skóra rozciąga się podczas ciąży bardzo pomimo tego część kobiet nie ma rozstępów a brzuszek po ciąży jest znów płaski - niestety zależy to od genów ale to przykład że skóra ma możliwość "ściągnąć się". Więc jednym będzie wisiał nadmiar skóry z rozstępami innym nie.

Kobieta chce być zawsze ładna więc stroi się też dla
Fakt, że część pomacha aktem ślubu i będzie mieć wszystko gdzieś i zacznie się zapuszczać ale są też takie które przede wszystkim chcą się podobać sobie i to jest najlepsza motywacja. Jeśli robisz coś dla siebie to motywacja raczej nie runie.


@blondeblossom: Co innego dobre chęci, a faktyczne możliwości – kobieta, która ma męża, dziecko i pracuje na pełny etat zwyczajnie nie będzie mieć czasu, by o siebie dbać w takim
@SamiecAlfa: Bo czasu nie oszukasz. Po ciąży trudniej utrzymać wagę, wraz z wiekiem również. Nawet gdyby była samotna czas i tak by dał o sobie znać no chyba, że dojdzie do tego skalpel ;) Druga rzecz to to że partnerzy jeśli rozkładają obowiązki po połowie mają też mnóstwo czasu dla siebie ;)