Wpis z mikrobloga

Mam do was pewne pytanie, panowie i panie neuropiarze. Czemu tak bezwzględnie staracie się zakopywać znaleziska z Korwin-Mikkem, KNP i prawicą? Zakładając po powodach zakopu "spam" nie lubicie albo polityki, albo po prostu jej prawicowej części. Czy w takim razie nie lepiej było by dodać tagi #korwin #knp itd. na #czarnolisto i cieszyć się wykopem bez polityki? Czy to może być aż tak trudne? Jeśli rzeczywiście wykop nie lubi Korwina, to w takim razie skąd się biorą wykopujący użytkownicy. Jednak wykop chcę mimo wszystko czytać artykuły o Kongresie Nowej Prawicy. Wy natomiast traktujecie to jak walkę na śmierć zakopując wszystko na siłę, jakbyście bali się, że ktoś inny to przeczyta. My prawicowcy szukamy najlepszego Z MOŻLIWYCH rozwiązań przywrócenia godnego życia w Polsce, a wy jak małe dzieci tylko wybrzydzacie. A prawda jest taka, że nie ma z was tu na tej ziemi żadnego pożytku.


#lewackalogika #neuropa #korwin #krul
  • 96
Gdyby jakikolwiek inny polityk był tak forsowany na Wykopie jak Korwin, również byłby zakopywany.


@spatsi: Ale żaden nIe był i nie będzie. To się nazywa GŁOS LUDU ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale lawine wywołałem.

@pi0tr: Nie mam pojęcia, czemu sugerujesz mój wiek po moich poglądach politycznych. Ale nie martw się, nie jestem fanatykiem korwina i nie mam kuca.

@Lipathor: Takim jak mamy teraz? Co 4 artykuł to jakiś mało śmieszny filmik z yt. Czemu takich znalezisk nie zakopujecie?

@bruceivins: #neuropa zakopuje tylko wtedy gdy w tytule lub opisie są słowa kluczowe jak korwin, knp itd.

@Aleksander_Newski: Albo się interesują
@UnnAmmEdd: Normalne? W stylu:

Koran mekka znów masakruje lewakuf111one!!


Poza tym jest moda na wrzucanie tego co jego krulewska mośc powiedział x lat temu i było na wykopie. Litości. ostatni normalny artykuł o korwinie i knp widziałem pewnie z 3 miesiące temu
@pi0tr: Śmieszne zbawienie świata? A to dobre. Oceniam, że może 10% głosujących na Korwina to gimbokuce nieznające programu KNP. Akurat ja wole wybrać najlepszą alternatywę dla kraju, a Korwin przynajmniej wykazuje zdrowy rozsądek i umiejętność logicznego myślenia spośród innych polityków.