Wpis z mikrobloga

  • 1
@Olek3366 jest, i to bardzo zły. Tam nie idzie za tym żaden dodatkowy pomysł oprócz złożenia samochodu. Brak jakiejkolwiek przewagi konkurencyjnej. Ale niech składają, to będzie piękna katastrofa
  • Odpowiedz
Zaczyna się spamowanie pisiorów, na szczęście nie mogą nic zrobić


@straszny_cham: na prawdę uważasz że najważniejsze rzeczy w tym kraju to w---a w musach? Ja głosowałem na KO i nie jestem zadowolony bo nie spełnili z żadnego postulatu, chociażby kwoty wolnej od podatku
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: pisiory są rozliczane, holecka i rachon w------i, nawet mejza i granatnik mają zarzuty. Ja tam się uśmiecham. A i od roku mi prawa podatkowego nie zmienili, jak była powódź to był konstytucyjny stan wyjątkowy a największa afera to jest że Tusk chce bić bobry, a nie że nie wiem, ruskie rakiety pod Bydgoszczą zgubił
  • Odpowiedz
pisiory są rozliczane,


@Gluptaki: przecież to jest pokazówka, nawet jak jarek czy obajtek zeznawał to ich robili, bo posłownie nie potrafili się opanować i rzeczowo pokazać sprawy, podoboną opinię, mają nawet osoby z lokalnej społeczności które znam związane z KO,

poza rozliczaniem i wiecznymi komisjami, kto siedzi? Bo jak na razie to
  • Odpowiedz
@straszny_cham: pewnie, że nie może nic zrobić. Może tylko patrzeć jak Tusk powoli kasuje wszystkie projekty rozwojowe a stada jełopow się z tego cieszą. Doskonale, prawda Helmut? xD
  • Odpowiedz