Wpis z mikrobloga

@NiebieskaPileczka swoją drogą ogrom Mirków do mnie pisze w wiadomości prywatnej z podziękowaniami, pytaniami lub polemiką. Coraz więcej też obserwuje. Więc uznałem że rzeczy o których pisze są dla nich ciekawe.
  • Odpowiedz
@NiebieskaPileczka: no właśnie, a Ty się chyba zgubiłeś i wlazles na cudzą działkę. Idź na swoją działkę a nie mi tu śmiecisz takimi nonsensami. C--j mnie obchodzi, że Ciebie nie obchodzi to co mnie obchodzi, ale Ciebie też to powinno c--j obchodzić. Więc po jakiego grzyba przylazisz tu jęczeć, że Ciebie co innego jara? Nawet nie zapytałeś czy możesz, żadnego dzień dobry coś w tym stylu... Ehh
Obczaj ziomuś -
  • Odpowiedz
@NiebieskaPileczka nie będę Ci pokazywał prywatnych wiadomości, bo Ty wyjeżdżasz do
mnie z jadem, że coś robię z czystego zainteresowania. Po pierwsze, że wyjeżdżam do biura na konsultacje architektury i nie mam jak/ nie chce mi się anonimizowac wiadomości. A po drugie, bo nie.
  • Odpowiedz
Ale mogę ograniczać pisanie.


@JamesJoyce: Co?!?!? Jakim prawem?!?!? A tak poważnie, to troszkę smutny ten artykuł o podstawach prania mózgu elektronowego...
  • Odpowiedz
@NiebieskaPileczka: no właśnie zielonko, my nie wiemy o co Ci chodziło, więc tu jest problem, że tego nie wyjaśniłeś - przyszedłeś tutaj i powiedziałeś coś kompletnie bez sensu i zupełnie po nic. Przekaz był taki "po co się produkujesz skoro wszyscy mają to w dupie". A stwierdzenie, że każdy ma swoją działkę co go jara... no jakby sam sobie odpowiedziałeś, co tym bardziej dewaluuje rzekomy sens tego komentarza.

Tag bez
  • Odpowiedz